home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Ціна ДДС "Постійний Імунний Модулятор"

 

     УВАГА! ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ!

 

     Після прочитання людьми наданої мною інформації і перегляду моїх Відео люди стали запитувати мене:

    - "Скільки коштує моя добавка "Постійний Імунний Модулятор"?"

 

       Зараз її вартість:

      - 100мл - 19500грн.

      - 30мл - 5850грн.

 

    В таку ціну я оцінила свою працю.

 

    Зразу друге питання - "Чому так дорого?"

 

    Запитання "Чому так дорого?" задають люди, які не цінують мою працю.

 

     Всі люди, хто купляв мою добавку "Постійний Імунний Модулятор" вже повернули здоров'я своїм хворим органам, але вони ніколи не задавали мені питання "Чому так дорого?"

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо виносили гроші більше 11 років за лікування хронічної хвороби серця, яка була передана у спадок, але  безрезультатно і 2 рази були в реанімації, а це означає, що побували у смерті в руках, а за 6 місяців прийому добавки "Постійний Імунний Модулятор" стало серце повністю здоровим і вже більше 16-ти років воно не турбує.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо виносили гроші за лікування більше 20 років, щоб хворі бронхи з хронічною хворобою - хронічний бронхіт з астматичним компонентом, постійні герпеси, хронічний фурункульоз, тахікардія, вегето-судинна дистонія, які посезонно переходили в загострення і їх лікували більше 20 років, але безрезультатно, і з кожним роком все більше прибавлялося нових хвороб, а за 4 місяці прийому добавки "Постійний Імунний Модулятор" стали повністю здорові.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо виносили великі гроші, щоб лікувати рак, а потім від такого результату лікування лікарі сказали, що все, що ми змогли - ми зробили, ми більше нічим вам допомогти не можемо і йдіть додому вмирайте, а коли після слів лікарів за допомогою прийому добавки "Постійний Імунний Модулятор" знищилася ракова хвороба і більше не з'являлася і люди живуть вже більше 16-ти років, 12-ти років, 5-ти років, 2-ох років.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо при пухлинах матки, нирок, щитовидної залози, грудей їм рекомендували тільки операцію і вирізати органи, а при прийомі моєї добавки "Постійний Імунний Модулятор" - пухлини зникли і органи стали здорові, і болі більше не турбували.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо бачили як  виріс видалений лімфатичний вузол при раку щитовидної залози і раку більше у них не було.

      При прийомі добавки "Постійний Імунний Модулятор" лімфатичний вузол виріс на 9-тий день прийому.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо виносили великі гроші за ліки  коли приймали самі сильні, найновіші і найдорожчі ліки, рекомендовані фармацією, при хворобі коронавірусу і все безрезультатно, і вже виникло запитання - мама, що помер, чи Ви нам допоможете?

     А при прийомі добавки "Постійний Імунний Модулятор" відбулася імунна відповідь і мама залишилася жити.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо заплатили гроші за оздоровлення, щоб всі їхні хворі органи стали здоровими і вони мали повноцінне життя.

 

     Люди від Бога знають ціну своєму здоров'ю, бо за такі результати і в таку ціну вони оцінили мою працю і мою добавку "Постійний Імунний Модулятор" для свого здоров'я і життя.

 

 

     Хто від Бога і цінує мою працю звертайтеся:

 

       Viber

    + 38 098 381 64 07

      WhatsUp

   + 38 098 381 64 07

     Тел. Київстар

    + 38 098 381 64 07

     Тел. /факс. Стаціонарний

   +38 (0382) 67- 43 - 99

   E-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group