home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Підтримайте свій імунітет і захистіть себе від COVID-19 і інших вірусних інфекцій

    Підтримайте свій імунітет і захистіть себе від COVID-19 і інших вірусних інфекцій прийомом ДДС «Постійний Імунний Модулятор». 

    Що важливіше для людини - лікувати хронічні або онкологічні захворювання чи попередити їх до того, як вони з'являться?

  Основна дія ДДС «Постійний Імунний Модулятор» полягає в допомозі імунітету справитися з захворюваннями в організмі по знищенню біоінформаційних білків з порушеною функцією і ракових білків.

При прийомі ДДС «Постійний Імунний Модулятор» були також отримані дуже хороші результати повернення здоров'я і при важких захворюваннях на  covid-19.

 

 

Всі чули про імунітет, але ніхто толком не може пояснити, що це таке.

    Лікарі відзначають, що в осінній період особливо складно людям зі слабким імунітетом. Останнім часом це особливо актуально, тому що на ряду з сезонним підвищенням ГРВІ спостерігається сплеск захворюваності на covid-19. Найважчі прогнози виникають тоді, коли із-за слабкого імунітету у людей одночасно відбувається загострення кількох захворювань в різних органах і системах.

 

     Роз'яснення і рекомендації автора Яремчук Ніни Іванівни про вживання ДДС «Постійний Імунний Модулятор».

 

     Що потрібно розуміти під імунітетом?

    Під імунітетом потрібно розуміти комплексну реакцію організму, спрямовану на захист його від потрапляння чужорідного матеріалу.

    У кожної людини є вроджений імунітет і набутий імунітет.

 

     Що таке вроджений імунітет?

    Вроджений імунітет - це генетична інформація, передана людині у спадок від батьків про всіх чужорідних антигенах з якими контактував організм батьків.

    Клітинний імунітет можна передати тільки з лімфоцитами.

 

     Що таке набутий імунітет?

    Набутий імунітет - це генетична інформація про всі чужорідні антигени, з якими зустрічався організм людини протягом усього життя.

    Фіксування інформації про чужорідні антигени відбувається в тимусі, а відображається ця інформація на рецепторах Те - лімфоцитів. В тимусі відбувається чіткий поділ Те - лімфоцитів на дві субпопуляції - Те - хелпери - помічники і Те -супресори - цитотоксичні клітини.

    Коли рецептори, що відображають інформацію про вроджених і набутих чужорідних антигенах знаходяться на мембранах Те - лімфоцитів ослаблені або їх не вистачає, то присутність чужорідних антигенів вродженого і набутого імунітету не зможе запустити механізм Те - клітинної імунної відповіді.

    При вживанні  ДДС «Постійний Імунний Модулятор» стає активним імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету відновлюється кількість рецепторів на Т-лімфоцитах і відновлюється їх чутливість на чужорідні антигени, тим самим відновлюючи порушення імунологічного нагляду і системи саморегуляції імунітету Те - клітинного імунітету.

 

    А чи можна взагалі зробити сильним свій імунітет?

    Так можна, і в цьому вам допоможе вживання ДДС «Постійний Імунний Модулятор».

    Імунітет - це страж нашого організму на якого покладена місія знаходити і знищувати невластиві для нього клітини, речовини і організми, з метою зберегти сталість середовища всередині себе. Кожний з нас, обов'язково, має стартовий запас міцності імунітету у вигляді вродженого імунітету, але без постійної нашої допомоги імунна система швидко ослабне.

    Імунна система травмується і дуже слабне: стресами, алкоголем, курінням, різними лікарськими засобами (без яких часом можна обійтися), виснажливими фізичними навантаженнями.

    Люди допомагають собі підтримуючи свій вроджений імунітет правильним харчуванням, здоровим способом життя і це лише мала частина того, чим люди можуть допомогти своєму імунітету, якщо по спадковості їм передалися здорові органи і системи. А якщо ні, і у вас є хворі органи і системи, то в нашому Центрі ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ» є розробка нової методики повернення здоров'я хворим органам та підтримки здорового організму людини. За допомогою добавки ДДС «Постійний Імунний Модулятор» ми допомагаємо організму у боротьбі з ними та перемагаємо різні захворювання.

      Що важливіше для людини - лікувати онкологічне захворювання або попередити його до того, як воно з'явиться?

    Тут представлений аналіз на полімерну ланцюгову реакцію (ПЛР), який дозволяє визначити РНК вірусу SARS-CoV-2 в мазку зі слизової носоглотки і ротоглотки.

    Також представлений тест на антитіла до вірусу SARS-CoV-2 - збудника коронавірусної інфекції COVID-19 імуноферментний аналіз (ІФА), який дозволяє побачити реакцію імунної системи на вторгнення інфекції і імунна відповідь на цю інфекцію - антитіла класу М до коронавірусу SARS-CoV-2 (імуноглобулін IgМ) і антитіла класу G до Корона Віруси SARS-CoV-2 (імуноглобулін IgG).

    Що таке імуноглобуліни?

    Імуноглобуліни або антитіла - це «захисники» нашого організму від різних вірусів, бактерій та інших інфекційних агентів. Імунна система людини настільки розумна, що при вторгненні в організм збудників різних інфекцій вона починає виробляти специфічні білки, мета яких - «знищити» і «запам'ятати» цю інфекцію. При повторній зустрічі зі збудником, антитіла виробляються швидко і в більшій кількості, і можуть нейтралізувати цей мікроорганізм без всяких наслідків для організму.

    Визначення в крові класів антитіл IgМ є інформативним свідченням поточного інфекційного процесу, а IgG минулого інфекційного процесу і допомагає оцінити стадію розвитку інфекції. Рівень антитіл і динаміка анти-тільної відповіді у різних людей можуть відрізнятися. Це залежить від стану імунної системи людини, наявності супутніх захворювань та інших факторів.

   Зокрема, без прийому препарату ДДС «Постійний Імунний Модулятор» при COVID-19 імуноглобуліни починають формуватися в середньому через 7-14 днів після контакту з вірусом, а при прийомі препарату ДДС «Постійний Імунний Модулятор» імунна відповідь формується протягом 3-4 діб і полегшення наступає на четверту -п'яту  добу. Самопочуття покращується і йде на оздоровлення.

107735353_3338990329484836_8032106932507601343_o.jpg

Важливо розуміти, що без прийому препарату ДДС «Постійний Імунний Модулятор», оскільки антитіла починають вироблятися не з першого дня інфікування, то і тест на імуноглобуліни може бути негативним, адже тестування може потрапити на період, коли організм ще не встиг сформувати імунну відповідь.

    Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про інформацію», постанови Кабінету Міністрів України «Про перелік відомостей, що не становлять комерційної таємниці» № 61 від 09.08.1993р., Положень Цивільного та Господарського кодексів України.

    Дана Політика конфіденційності ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ» затверджена з метою охорони і захисту персональних даних Клієнтів. На основі цих Законів я не маю права надавати вам дані про пацієнтів, тому зафарбовані дані про пацієнтів.

 

 
  

    Ми бачимо по результатам аналізів, що виявленні антитіла класу IgM, а це означає, що відбувся контакт з COVID-19.

    IgM антитіла поступово повністю повинні змінитися на антитіла IgG.
    І ми бачимо в наступному аналізі це відбулося.

_32__viber_2020-12-18_15-17-044_3_li.jpg

 

 

  Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) тест - це етіологічна діагностика нової коронавірусної (COVID-19) інфекції. Тест має високу чутливість навіть на самих ранніх стадіях інфекційного процесу, тобто ще до появи ознак хвороби. Чутливість на мінімальну концентрацію РНК вірусу в досліджуваному зразку, яку здатна виявити тест-система.

_33__viber_2020-12-18_14-52-44_li_2.jpg

 

 

  Імуноглобуліни класу IgG починають визначатися в крові приблизно з 21-28 дня від моменту зараження, їх рівень довгий час може залишатися високим. За наявністю і рівнем IgG антитіл в крові можна бачити факт інфікування в минулому і визначити наявність специфічної імунної відповіді.

 

_34__viber_2020-12-18_15-17-077_3_li.jpg

 


 

 

 

ЗАВЧАСНО ДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ'Я.

РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ ПОВЕРНУТИ ЗДОРОВ'Я.

СТАНЬТЕ ЗДОРОВІ.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ.

 

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group