home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Знищення хвороб: Пухлина яєчника - серозна карцинома. Хронічний пієлонефрит, латентна форма

        Ольга Ткач 1962 року народження.

        Дивіться Відео у нас на Сайті.

      Ольга Ткач - "Онкологія. Знищення хвороб: Пухлина яєчника - серозна карцинома. Хронічний пієлонефрит».

    "Лікувалася в Києві, пройшла дві операції. 

    У 2018 році зробили операцію в клініці німецької медицини в Києві «Добрий прогноз» де видалили матку і яєчники.

    У 2019 році появився рецидив раку і знову зробили операцію по видаленню ракових пухлин.

    У 2020 році призначили 6 курсів хіміотерапії. Пройшла тільки 4 курси.

     Хіміотерапію я проходила вже з добавкою Ніни Іванівни.

    У мене на протязі цього лікування аналізи були задовільні.

    Чим я дуже завдячую Ніні Іванівні. Почувала себе добре, тому відмовилася від 5 і 6 хіміотерапії.

     У травні у мене був коронавірус, чи грип, я аналіз не робила, але всі симптоми були коронавірусу.
     Завдячуючи знову добавці я більше ніяких ліків не приймала і за дві неділі мій імунітет з цим справився.
     Зараз вже пройшло 1,5 років. Я себе почуваю добре.
     Я дуже задоволена результатами і дуже вдячна.
     Дуже хочу побажати Її наснаги в Її доброму ділі.
     І звертайтеся у кого проблеми ви будете Їй дуже вдячні".

     Що важливіше для людей - лікувати онкологічне захворювання, чи попередити його до того, як воно з'явиться?

       Правда в тому, що краще попередити ракові хвороби чим їх лікувати.

       І в першому і в другому випадку ми рекомендуємо вам прийняти нашу добавку ДДС «Постійний Імунний Модулятор» і допомогти своєму імунітету стати сильним і знищити біоінформаційний білок з порушеною функцією і  раковий біоінформаційний білок.

       До нас в більшості звертаються люди, які не отримали позитивних результатів від традиційного і нетрадиційного лікування.


  Основною функцією для онкологічних хворих вживання ДДС «Постійний Імунний Модулятор» є безпосереднє знищення ракового біоінформаційного білка, який має здатність відновлювати ракову клітину після любого лікування і тому такий метод дії добавки на клітини, органи і системи  називається оздоровлення клітин, органів і систем, а не їх лікування. 

    Результати вживання інноваційної, ексклюзивної авторської ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людей,  по своїй дії на організми людей являється абсолютно протилежним шляхом дії, яку мають всі методи лікування клітин, систем і органів.

    При вживанні ДДС «Постійний Імунний Модулятор» відбувається повернення здоров'я усім хворим органам і системам - це є інноваційний і ексклюзивний  метод оздоровлення клітин, органів і систем, но не лікування клітин.

     Виключно ДДС «Постійний Імунний Модулятор» у світі діє на біоінформаційний стан всіх клітин в організмі людей, тому що має повну біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну сумісність з усіма здоровими клітинами, органами і системами в організмі людей.

     При вживанні ДДС «Постійний Імунний Модулятор» безпосередньо знищується раковий біоінформаційний білок (по біохімічному аналізі це є онкомаркер).

    Раковий біоінформаційний білок має здатність відновлювати ракову клітину після операційного втручання - видалення пухлини, або її пошкодження лікуванням - хіміотерапією, променевою терапією, гормонотерапією і іншими методами лікування. І докази цього ми бачимо по результатам лікування людей хворих на ракові хвороби.  На цій сторінці представлені історії хвороб пацієнтів після традиційних і нетрадиційних лікувань, які не отримали позитивних результатів. 

    Для того, щоб отримати позитивні результати навіть з традиційним лікуванням ми рекомендуємо вживати ДДС «Постійний Імунний Модулятор» за допомогою його прийому у раковій клітині знищується раковий біоінформаційний білок і знімається резистентність, тобто самозахист ракових клітин від хіміотерапії, променевої терапії і тоді буде дуже ефективне і традиційне лікування,  і буде швидко і якісно  знищено ракові клітини, і рецидиву раку у людей більше не буде.

    ДДС «Постійний Імунний Модулятор» може прийматися як самостійно для біоінформаційної реабілітації імунітету, а також як супровідний препарат при лікуванні хіміотерапією, променевою терапію, і відновлювальний після лікування хіміотерапією, променевою терапією пересадки кісткового мозку і операцій по видаленню пухлин.

     Що таке ракова клітина?

    Ракова клітина - це та клітина, в якій вчасно не включився генетично запрограмований апоптоз, тобто загибель клітини і ця клітина стала неконтрольована, вона стала рости і розмножуватися одночасно. Тривалість мітотичного циклу ракових клітин близько 80 годин, тому у ракових хворих через кожні 80 годин йде ділення і розмноження ракових клітин в організмі людини, появляються нові ракові клітини.

    Злоякісні пухлини дуже небезпечні для існування організму. Вони характеризуються наявністю неконтрольованих клітин, що діляться безконтрольно і які мають тенденцію розростатися з першого місця утворення пухлини в сусідні тканини і метастазувати в окремі органи. Ракові клітини відмічаються прискореним метаболізмом, мають тенденцію до швидкого ділення і розмноження, мають низьку стабільність клітин і мають високий відсоток клітин які інтенсивно діляться. Такі клітини здатні виробляти протипухлинні імунодепресанти, особливі токсини та речовини, що індукують інтенсивний процес утворення нових судин у пухлині, а також вони можуть уникнути імунологічного контролю, обманюючи імунокомпетентні клітини.

     ДДС «Постійний Імунний Модулятор» приймався:

  • як супровідний при лікуванні хіміотерапією, променевою терапією, по знищенню імунними клітинами біоінформаційного ракового білка і щоб не було ускладнень хіміотерапії, променевої терапії;
  • після лікування операціями, хіміотерапіями, променевими терапіями для контролю за знищенням імунними клітинами ракового біоінформаційного білка і остаток ракових клітин.

 

        Рак яєчників.  Хронічний пієлонефрит.

    Заключний діагноз: Сr ovarii dextra pT1aN0M0 st 1a, кл. група ІІ. Низькодиференційована епітеліоїдноклітинна пухлина яєчника - серозна карцинома. Хронічний пієлонефрит, латентна форма.

    Стан після дворазового хірургічного лікування:

 перший раз  - 14.06.2018р. екстирпація матки з додатками;

другий раз - 10.12.2019р циторедуктивна операція і оментектомія.

    Також крім ракової хвороби яєчників в організмі є  дуже небезпечна хвороба нирок-  це хронічний пієлонефрит. Це готовий орган вже для метастазування.

    Хронічний пієлонефрит (запалення нирок), латентна форма, яке при лікуванні раку хіміотерапією, променевою терапією, операцією йде в загострення і можуть навіть відказати нирки. Що і відбулося з нашою пацієнткою.

    Оскільки при прийомі ДДС «Постійний Імунний Модулятор» відбувається оздоровлення всіх клітин, органів і систем, то і хворим ниркам також повернулося здоров'я.  

 

    Що таке хронічний пієлонефрит?

    У більшості випадків є наслідком перенесеного гострого пієлонефриту. Найбільші діагностичні труднощі представляє хронічний пієлонефрит в латентній фазі або в період ремісії. У таких пацієнтів болі в області попереку незначні і непостійні або ниючого характеру. Дизуричні явища в більшості випадків відсутні або відзначаються зрідка і мало виражені. Температура тіла нормальна або субфебрильна.

 

     Основними причинами переходу захворювання в хронічну форму є:

  •  неадекватне і несвоєчасне лікування гострого пієлонефриту;
  •  порушення відтоку сечі з порожнинної системи нирки при МКБ, структурах сечоводу, ПМР, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, нефроптоз та інші;
  •  перехід бактерій в L-форми, які можуть тривалий час перебувати в неактивному стані в нирковій тканині, а при зниженні імунітету переходити в початковий стан, викликаючи загострення запального процесу;
  •  загальні супутні захворювання, що викликають ослаблення організму, - цукровий діабет, ожиріння, хвороби шлунково-кишкового тракту та інші;
  • імунодефіцитні стани.

    Латентна форма. Клінічні прояви мізерні або відсутні. Можуть спостерігатися загальні симптоми у вигляді слабкості, субфебрилітету, швидкої стомлюваності, зниження працездатності, погіршення апетиту, неприємного присмаку в роті, дискомфортних відчуттів в поперековій ділянці, тобто симптоматика, характерна для млявої інфекційно-запального процесу, коли присутні мінімальні ознаки інтоксикації.

     Ольга Ткач звернулася в наш Центр з жалобами на повторний рецидив раку яєчників після двох операцій 14.06.2018р. і 18.12.2019 р.

     Виписка з медичної картки стаціонарного хворого на злоякісне утворення від 12.02.2020р.

   У виписці результати аналізу від 10.12.2019р. на Онкомаркери раку яєчників СА-125 показали, що після проведеного лікування операції по видаленню ракових пухлин знову виявили наявність ракових білків вище норми - 94,6 од/м. Норма менше <35 од/м.

      1__viber_2020-10-28_15-12-361_2.jpg 2__950__viber_2020-10-28_15-12-361_2_li11.jpg
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Після другої операції у 12.02. 2020 року призначили 6 курсів хіміотерапії. Прийняла 4 курси разом з добавкою ДДС «Постійний Імунний Модулятор».

   На протязі цього лікування аналізи були задовільні. Почувала себе добре, тому відмовилася  від 5 і 6 курсу хіміотерапії.

     Результати Онкомаркерів раку яєчників СА-125 за 23.06.2021р показують наявність ракових білків - 3,04 од/м. Норма менше <35 од/м. 

    Раку немає. Почуває себе добре.  

3__304__viber_2021-06-24_07-26-28_2.jpg

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Результати досліджень загального аналізу сечі від 26.12.2019р. показують, що виявлені порушення в нирках.   Діагноз - Хронічний пієлонефрит, латентна форма.

 

4_26.12._2019.__viber_2020-11-30_14-14-2111_2_.jpg

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Результати досліджень загального аналізу сечі від 24.04.2020р., показує, що не виявлені порушення в нирках.

 

5_24.03.2020._viber_2020-11-30_14-14-20_2_.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group