home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Повернення здоров'я щитовидній залозі.

 
     Результати вживання ексклюзивної і інноваційної добавки ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людей, яка по своїй дії на організм людей являється абсолютно протилежним шляхом дії, яку мають всі методи лікування на  клітини, системи і органи.

    При вживанні ДДС «Постійний Імунний Модулятор» відбувається повернення здоров'я усім хворим органам і системам і це є ексклюзивний і інноваційний метод оздоровлення клітин, органів і систем, но не лікування клітин.

    Отримані результати прийому ДДС «Постійний Імунний Модулятор», повернення  здоров'я хворому органу -  щитовидній залозі.

     Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про інформацію», постанови Кабінету Міністрів України «Про перелік відомостей, що не становлять комерційної таємниці» № 61 від 09.08.1993 р., Положень Цивільного та Господарського кодексів України.

    Дана Політика конфіденційності ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ» затверджена з метою охорони і захисту персональних даних Клієнтів. На основі цих Законів  я не маю права надавати вам дані про пацієнтів, тому зафарбовані дані про пацієнтів.

 

     Підвищений тиреотропний гормон (ТТГ)

      Аналіз від 11.08.2020р.

     Тиреотропний гормон (ТТГ) норма 0.23-3.40 мкМО/мл

     Результат 4.30 вище норми на - 0.9 мкМО/мл

     Аналіз від 02.10.2020р.

    Тиреотропний гормон (ТТГ) норма 0.23-3.40 мкМО/мл

    Результат 1.348 мкМО/мл - Норма.

   

         Біоінформаційна імуннореабілітація щитовидної залози відбулася впродовж 51-го дня.

   Прийом ДДС «Постійний Імунний Модулятор» призводить до відновлення, стимуляції, активності, регуляції та стабілізації захисних, регуляторних і регенеративних функцій організму людини. Внаслідок біоінформаційної та біоенергетичної сумісності її компонентів з організмом людини, відбувається стимуляція, активізація, регуляції та стабілізація імунного нагляду та системи саморегуляції імунітету у певному діапазоні частотно-хвильових параметрів організму людини.

107735353_3338990329484836_8032106932507601343_o.jpg

    При вживані добавки ДДС «Постійний Імунний Модулятор» йде переведення клітин по біоінформаційним клітинним рівням, і коли клітина пройде всі біоінформаційні етапи, то вона очищається і працює в гармонії, таким чином клітинам повертається здоров'я втрачене ними при лікуванні, або втрачене від навколишнього середовища, або передане у спадок.

   При вживані ДДС «Постійний Імунний Модулятор» перезапис інформації в клітині відбувається тільки під час її ділення. Біоінформація в клітині керує повністю всім біохімічним процесом, а при біохімічному процесі йде виділення енергії, тобто коли відновляються біоінформаційні рівні клітин, то наявне йде відновлення і біохімічного і біоенергетичного процесу в поділі клітин, а це є повернення здоров'я клітинам і знищення ракових клітин і реабілітація клітин з порушеною функцією, а це є передракові клітини і некрозні клітині (хронічні хвороби).

 

 

          Аналіз від 11.08.2020р.

         Тиреотропний гормон (ТТГ) норма 0.23-3.40 мкМО/мл

         Результат 4.30 вище норми на - 0.9 мкМО/мл

        Тиреотропного гормону (ТТГ) - дуже важлива складова в системі обміну речовин. Він виробляється в гіпофізі і управляє роботою щитовидної залози, тому його називають регулюючим. Тиреотропного гормону (ТТГ) стимулює синтез інших гормонів - трийодтироніну (Т3) і тироксину (Т4). Вони, в свою чергу, забезпечують енергетичний баланс в організмі, синтез білка і вітаміну А, регулюють моторну функцію кишечника і менструальний цикл, відповідають за ріст, роботу центральної нервової системи, серцево-судинної системи, за стан органів слуху і зору. Фактично ці гормони (ТТГ, Т3, Т4) найтіснішим чином пов'язані між собою.

      Тиреотропного гормону (ТТГ) відповідає за вироблення Т3 і Т4, а при підвищенні їх рівня, вони пригнічують сам тиротропного гормон. Крім того, тиреотропного гормону (ТТГ) забезпечує надходження йоду з плазми крові в клітини щитовидної залози, прискорює синтез білків, нуклеїнових кислот, фосфоліпідів.
       Виділення тиреотропного гормону (ТТГ) регулюється центральною нервовою системою і нейросекреторними клітинами гіпоталамуса. Якщо тиреотропного гормону (ТТГ) в організмі утворюється недостатньо, то відбувається проліферація - розростання тканини щитовидної залози. Щитовидна залоза збільшується в розмірах, це стан називають зобом.

       Зміна змісту тиреотропного гормону (ТТГ) в організмі говорить про гормональні порушення.

         Що значить підвищений тиреотропний гормон?

         Насамперед зазначимо, що тиреотропного гормону (ТТГ) першим реагує на порушення функцій щитовидної залози.

    Симптомами підвищеного тиреотропного гормону (ТТГ) є: дратівливість, тривожність, часті безсоння, швидка стомлюваність, зниження зору, тремор.    Отже, якщо аналізи показують, що рівень тиреотропного гормону (ТТГ) підвищений, то це може говорити про такі захворювання: 

  • порушення роботи центральної нервової системи;
        • дисфункція надниркових залоз;
  • пухлина в гіпофізі;
  • тиреоїдит Хашимото;
  • холецистектомія;
  • синдром стійкості до тиреоїдних гормонів;
       Можуть бути виявлені і інші патології.


 

  _viber_2020-10-07_18-00-26_2_li.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Аналіз від 02.10.2020р.

   Тиреотропний гормон (ТТГ) норма 0.23-3.40 мкМО/мл

   Результат 1.348 мкМО/мл - Норма.

 

_viber_2020-10-07_18-00-265_3_li.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     ЗАВЧАСНО ДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я. 

      РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ ПОВЕРНУТИ ЗДОРОВЯ.

     БУДЬТЕ ЗДОРОВІ.

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group