home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Ексклюзивна і інноваційна продукція власного виробництва ДДС «Постійний Імунний Модулятор»

 

 

    
   Наша інноваційна, ексклюзивна авторська продукція власного виробництва дієтична смакова добавка «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю автора Яремчук Ніни Іванівни.

    Ніна Іванівна працює вже більше 30 років в направленні відновлення здоров'я хворим клітинам, органам і системам, і весь цей час шукала як повернути хворим клітинам, органам і системам здоров'я, і знайшла такий шлях. Вона зробила ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю, який по своїй дії повністю протилежний дії лікуванню медициною клітин, органів і систем, які пропонують вам лікарі усіма методами лікування.

  Відомо, що органи в тілі людини взаємопов'язані  енергетичними шляхами, які служать для переміщення енергії і одночасно для передачі інформації між ними.

   Кожна хвороба починається з порушення енергетичної оболонки, тому повертати здоров'я хворим органам потрібно на інформаційно-енергетичному рівні, тобто вирівнювати енергетику.

   Початок дисгармонії і хвороби завжди пов'язаний з енергетичною системою тіла.

 ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю, виникла на основі розробленого автором Ніною Яремчук нового методу повернення здоров'я хворим органам і системам, який діє на людський організм на декількох рівнях одночасно:

 •  активні складові частини добавки діють на органи безпосередньо, через систему меридіанових зв'язків; 
 •  інформаційні субстанції за допомогою біорезонансу ліквідують причину хвороби вже в інформаційному полі людини.

        Наші органи і системи мають чіткі біоінформаційні і біоенергетичні і біохімічні рівні в яких вони здорові (по біохімічних рівнях ви бачите по аналізам крові) і коли ці рівні порушені в ліво, або в право, то у людей виникають різні хвороби, а якщо не порушені, то хвороб немає.

    Ніна Іванівна знайшла правильні біоінформаційні і біоенергетичні і біохімічні рівні життєдіяльності і функціонування клітин і систем в організмі людей в яких вони здорові і відповідно до них зробила ДДС «Постійний Імунний Модулятор», який має повну біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну сумісність з усіма клітинами, органами і системами в організмі людей.

    Носієм біоінформації є полікомпонентні рослинні екстракти скомпоновані так, щоб привести тіло і всі його життєво важливі функції до стану рівноваги. Результатом цього є загальне правильне відновлення рівнів захисних можливостей організму.

    Склад: вода дистильована - 50,75 мл, спирт етиловий ректифікований 48 % - 47,0 мл, сіль кухонна - 0,10 г, кава натуральна зелена - 1,25 г,  перець чорний  - 0,80.

    У всіх об'єктів незалежно від того, чи це клітина, чи це молекула, є своє біополе і тому є біорезонансна взаємодія між біологічними об'єктами. ДДС «Постійний Імунний Модулятор» має своє біополе і Ніна Іванівна  врахувала при створені Добавки біополя людей і їх біорезонансну взаємодію між Добавкою і організмами людей. Ось тому при вживані ДДС «Постійний Імунний Модулятор» відбувається біоінформаційна реабілітація імунітету і повернення здоров'я хворим клітинам,  органам і системам без порушень і ускладнень на другі органи і системи.

   Враховуючи взаємодії біополів ДДС «Постійний Імунний Модулятор» і людей при оздоровленні клітин відбувається самостійна зміна клітинами своїх функцій в своїх параметрах і виробляється внутрішня енергія, яка утворює поле зі своєю частотою і з усіма іншими параметрами фізичними. Кожна людина входить в частотний резонанс цього поля і вироблена внутрішня енергія клітинами є протидією клітинам з порушеною енергією і тому викликається імунна відповідь на захворювання і хворі органи і системи реабілітуються, і їм повертається здоров'я.

   Це є новизна і тому такої дії на організм людей, яку дає ДДС «Постійний Імунний Модулятор», немає навіть подібної ніде у світі.

   Дія  ДДС «Постійний Імунний Модулятор» направлена на реабілітацію імунітету і взаємо-зворотних зв'язків у фізичному тілі всіх його керівних і функціональних виконавчих систем в даному організмі і стабілізацію їх на польовому рівні.

   Ось це і є - Постійний Імунний Модулятор в організмі людини, який організм балансує і захищає від хвороб.

    Рекомендовано вживати для відновлення, стимуляції, активності, регуляції та стабілізації захисних, регуляторних і регенеративних функцій людини і стимуляції, активізації, регуляції та стабілізації імунного нагляду та системи саморегуляції імунітету у певному діапазоні частотно-хвильових параметрів організму людини.

 

   При онкологічних захворюваннях.

 • для знищення ракового біоінформаційного білка.

  Раковий біоінформаційний білок має здатність відновлювати ракову клітину після її пошкодження - хіміотерапією, променевою терапією і іншими методами лікування.

  Для знищення пухлинних білків:

 • альфа-фетопротеїн (AFP) - при пухлинах печінки;
 • бета-2-мікроглобулін (B2M) - при пухлинах кісткового мозку і кровотворної системи;
 • СA 15-3, CA 27.29 - при пухлинах молочної залози;
 • CA 125 - при пухлинах яєчників;
 • CA 72-4, LASA-P - при пухлинах шлунково-кишкового тракту;
 • CA 19-9 - при пухлинах підшлункової залози, кишечника, жовчних протоків;
 • карціноідоембріональний антиген (CEA), тканинний поліпептидний антиген (TPA) - при раку прямої кишки, пухлинах легенів і молочних залоз, щитовидної залози, печінки, сечового міхура, шийки матки, підшлункової залози;
 • хромогранін А, нейрон-специфічна енолаза (NSE) - при пухлинах нервової та ендокринної систем;
 • сироватковий гаммаглобулін - при пухлинах кісткового мозку;
 • NMP22 - специфічний білок, при раку сечового міхура;
 • простата-специфічний антиген (PSA) - при захворюваннях передміхурової залози;
 • S-10, TA-90 - при пухлинах шкіри;
 • тиреоглобулін - при захворюваннях щитовидної залози;
 • .СЕА  -раковий ембріональний антиген.

   ДДС «Постійний Імунний Модулятор» може прийматися як самостійно для біоінформаційної реабілітації імунітету, а також як супровідний препарат при лікуванні хіміотерапією, променевою терапію, і відновлювальний після лікування хіміотерапією, променевою терапією і операцій.

    За допомогою прийому добавки ДДС «Постійний Імунний Модулятор» можна також додатково проводити любі курси лікування раку і вони допоможуть швидко знищити ракову клітину, тому що у раковій клітині знімається резистентність, тобто самозахист ракових клітин і рецидиву у людини більше не буде.

 

    Для профілактики захворювань.

    З профілактичною ціллю підходить для використання при біоінформаційній імунній реабілітації, для регенерації тканин та омолодження всього організму, а також як допоміжний засіб при лікуванні різних видів захворювань для знищення біоінформаційного білка з порушеною функцією .

    Профілактика захворювань полягає для знищення біоінформаційного білка з порушеною функцією .

у запобіганні розвитку захворювань в організмі шляхом відновлення функцій імунних клітин та їх імунної відповіді, і стимуляції, активності, регуляції та стабілізації захисних, регуляторних і регенеративних функцій людини і стимуляції, активізації, регуляції та стабілізації імунного нагляду та системи саморегуляції імунітету у певному діапазоні частотно-хвильових параметрів організму людини. Імунна система отримує повний контроль над функціями організму і допомагає запобігати розвитку захворювань, особливо онкологічних у знищенні біоінформаційного ракового пухлинного білка.

     Регенерація тканин.

    Регенерація тканин відбувається на основі вирівнювання енергетичних відхилень і гармонізації плину енергії в нашому організмі.

 

     Омолодження організму.

   Омолодження організму відбувається шляхом виправлення порушеної енергетичної оболонки людини на інформаційно-енергетичному рівні, тобто вирівнювання енергетики, і як наслідок, відбувається прискорення регенерації і відновлення пошкоджених тканин органів. ДДС «Постійний Імунний Модулятор» містить настільки збалансовану композицію, що одночасно з використанням запасів енергії відновлюється потік енергії в усіх рецепторах.

 

     Дозування добавки:

   - ексклюзивна добавка ДДС «Постійний Імунний Модулятор» дозується відповідно до інструкції вкладеної у кожну упаковку.

    Добавка немає побічних ефектів і абсолютно є безпечною.

 

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Дієтичну добавку смакову не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

   Передозування:

  - ДДС «Постійний Імунній Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людини передозувати неможливо, тому що вони складаються з нешкідливих природних компонентів нейтральної концентрації і дози складових компонентів нижче тих доз, які застосовуються в лікувальній практиці. Добавка має рівень біоінформаційної сумісності та біоінформаційну взаємодію  з всіма клітинами організму, тому добавка з рівнем біоінформаційної сумісності не має насильницького впливу на організм, а сприяє імунній реабілітації організму.

 

   Побічні явища: відсутні повністю.

   Чому ? Тому що в ДДС «Постійний Імунній Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людини автором створена біоінформаційна, біоенергетична і біохімічна сумісність з усіма клітинами в організмі людини.

 

Протипоказання:  немає. Ні за віком організму, ні за виглядом захворювання, ні за тяжкістю захворювання.

 

   Взаємодія з лікарськими засобами:

  - у процесі застосування ДДС «Постійний Імунній Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людини можна приймати з любими ліками. як допоміжний засіб, а точніше супровідний засіб, (контроль за дією ліків, щоб вони не давали ускладнень на здорові клітини, органи і системи)  при лікуванні різних видів захворювань.

  - було виявлено що ліки не дають ускладнень на другі органи і системи і особливо це стосується людей хворих на рак.

 

  ДДС «Постійний Імунній Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людини може застосовуватися допоміжним засобом при лікуванні раку хіміотерапією і променевою терапією, тому що у ракових клітин знімається резистентність і вони стають чутливі до хіміотерапії і променевої терапії.

 

   Не приймати: магнітні і електроімпульсні процедури, лікувальні трави і трав'яні настої, гомеопатію, фракцію АСД.

   Форма випуску: стан середовища: рідкий.

   Поставляється: в упаковці відповідно з фасуванням.

Умови зберігання та термін придатності: 

- зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці.

   Для зберігання ДДС «Постійний Імунній Модулятор» з біоінформаційною сумісністю з організмом людини ніяких особливих умов не потрібно. Але необхідно забезпечити запобіжні заходи для збереження якості добавок:

    - на весь час зберігання ДДС «Постійний Імунній Модулятор» має бути закупорена;

    - підготовляти добавку до вживання - перед самим вживанням;

    - зберігати в упаковці і в темному місці, захищеному від прямих сонячних променів;

    - зберігати ДДС «Постійний Імунній Модулятор» в холодильник не потрібно, так як добавка має енергонасиченість і холод їй не потрібен.

   Термін придатності до споживання: при t від 0 до + 50 С - 1 рік від дати виготовлення.

   Виготовлювач: ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ».

   Місце виготовлення: Україна, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, буд.94.

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group