home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Діагностика ТЕСТ-АНАЛІЗ стану всього організму в інфрачервоному спектрі
     Яремчук Ніна Іванівна про -  Тест- аналіз стану всього організму.

    Комп'ютерне тестування на апараті - унікальна можливість всього за 1 годину отримати інформацію про своє здоров'я, рівносильну обстеженню лікарів багатьох спеціальностей і декільком десяткам лабораторних досліджень.

    Застосовуваний метод заснований на аналізі електромагнітних коливань стовбурових структур головного мозку, де міститься повна інформація про весь організм.

    Інформація зчитується безконтактним шляхом за допомогою спеціальних датчиків, посилюється ними і далі обробляється комп'ютерною програмою.

  3790_2.jpg

         
      Переваги комп'ютерного тестування:

1. Розгорнута і цілісна картина стану здоров'я людини.

2. Виявлення патологічних процесів на клінічній і  до клінічної стадії, тобто в період розвитку хвороби, коли вона ще не викликає скарг.

3. Безпечний і неінвазійний метод.

4. Можливість обстеження дітей.

5. Видається наочна картина стану здоров'я, відвідувач може побачити зміни сам.

6. Економія часу і коштів відвідувача.

 

     У план обстеження входить:

1. Серцево-судинна система.

2. Шлунково-кишковий тракт.

3. Сечостатева система.

4. Опорно-рухова система.

5. Бронхо-легенева система.

6. Ендокринна система. Оцінка рівнів гормонів надниркових залоз, гіпофіза, підшлункової залози, щитовидної, статевих залоз.

7. Зоровий і слуховий апарат.

8. Нервова система.

9. Клінічний біохімічний аналіз крові без її забору.

10. Виявлення інфекцій по всіх органах і системах-віруси, мікроби, грибки, найпростіші, глисті інвазії, (стафілококів, стрептококів, лямблій, трихоманоз, хламідії, уреоплазм і т.д.).

 

    Після тестування відвідувач отримує:

  •   графічне, кольорове зображення органів з наявними змінами і відхиленнями;
  •  інформацію про захворювання, які  вже присутні;
  • інформацію про захворюванняі які можуть у вас виникнути найближчим часом в органах на що потрібно звернути увагу;
  •   персональну рекомендацію по поверненню здоров'я органам.


       15 хвилин йде сканування всіх органів і систем, потім вас проконсультують про новий спосіб повернення здоров'я клітинам у вашому організмі.

    В кінці тестування Вам видадуть картограму, де геометричними фігурами позначені місця патологій в вашому організмі.

   Звичайно, ви маєте право вибору - лікуватися, як ви звикли, або вибрати новий спосіб оздоровлення клітин свого організму який пропоную я - біоінформаційна реабілітація імунітету прийом препарата ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю. 

    Але, який би вибір не зробили, через 1,5 - 2 місяці ви маєте можливість пройти повторне тестування і самому порівняти результати. 

    Біорезонансне обстеження не має собі рівних по безпеці і зручності для пацієнта, абсолютно нешкідливе, не викликає опромінення і є абсолютно безболісним і безпечним, в тому числі для літніх людей, дітей, вагітних.

    Метод дозволяє отримати повну інформацію про здоров'я органів і самих початкових проявах захворювань, що недоступно при використанні таких методів як УЗД, комп'ютерна томографія, рентген та ін., Які виявляють уже сформований процес хвороби. Точність діагностики досягає 90%.

    Тест частотно-резонансним скануванням за допомогою інфрачервоного спектру дає можливість виявити в організмі клітини, що мають негативну активність. Клітина набуває цю негативну активність в результаті впливу на неї як внутрішніх, так і зовнішніх негативних для неї чинників навколишнього середовища.

    Проводячи тест частотно-резонансним скануванням за допомогою інфрачервоного спектру,  виявляються в організмі людини клітини з негативною активністю, а це наявність клітини до появи ракової пухлини, і також визначається рівень клітинних мутацій і рівень онкологічного ризику для людини.

    Наявність клітин з негативною активністю в великій кількості говорить про те, що у даної людини високий рівень клітинних мутацій і високий рівень ракового ризику. Тому цій людині потрібно терміново вжити заходи для знищення цих мутаційних клітин з метою попередження появи в організмі ракового захворювання.

Я розробила формулу препарату ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю при прийомі якого відбувається оздоровлення організму шляхом біоінформаційної реабілітації  імунітету.

   Цей тест частотно-резонансного сканування в першу чергу призначений для кровних родичів онкологічних хворих, для попередження появи у них онкологічного захворювання, а в разі наявності цього захворювання за допомогою препарату  ДДС «Постійний Імунний Модулятор» з біоінформаційною сумісністю Ви можете знищити клітини з негативною активністю, таким чином Ви будете допомагати своєму організму, боротися з цим захворюванням.

ХОЧЕТЕ БУТИ ЗДОРОВІ? ПОВЕРНІТЬ СОБІ ЗДОРОВ'Я  - СТАНЬТЕ ЗДОРОВІ.			
 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group