home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Спосіб визначення і контролю ПІМ в організмі людини при ракових і хронічних захворюваннях

   Автор винаходу "Спосіб визначення і контролю постійного імунного модулятора в організмі людини при ракових і хронічних захворюваннях"   Яремчук Ніна Іванівна. Винахід відноситься до медицини, а саме - до імунології. Призначений для визначення порушень і відновлення біоінформаційного і біоенергетичного рівнів всіх систем активності і саморегуляції організму людини і, як наслідок, відновлення імунітету та регенеративних функцій людини. У запропонованому способі спочатку проводять забір крові та слини, реєструють їх спектральні характеристики шляхом проведення червоного, зеленого, блакитного і фіолетового спектральних аналізів. У разі порушення діапазону біоінформаційного і біоенергетичного рівнів активності чи пасивності імунної системи, призначають прийом дієтичних добавок «Відновлення» і «Відродження», після прийому яких повністю оновлюється імунна система.

   Дане визначення здійснюється таким чином. Відібрані проби крові та слини вставляють у спектрофотометр,  знімаються їх показники в певних діапазонах, вирахуваних по формулі ДНК і РНК по червоному, зеленому, блакитному і фіолетовому спектрах. Данні обробляються комп`ютерною програмою з виходом графічних зображень, по яким визначають порушення або відновлення біоінформаційного і  біоенергетичного рівнів організму, рівнів життєдіяльності і функціонування клітин організму, пасивності чи активності імунологічного нагляду і системи саморегуляції імунітету організму, порушення чи відновлення захисної, регуляторної та регенеративної функцій організму. Показники фіксуються. По отриманим показникам  визначають дозу біологічної добавки «Відновлення», виготовленої з урахуванням відновлення біоінформаційного і біоенергетичного рівнів, відновлення рівнів життєдіяльності і функціонування клітин організму, відновлення активності імунологічного нагляду, Визначену дозу   біологічної добавки «Відновлення» поміщають у ротову порожнину, де добавка змішується зі слиною на протязі 10-15 секунд, потім клієнт ковтає суміш нічим не запиваючи. Через 15 хвилин приймається біологічна добавка «Відродження», яка виготовлена з урахуванням відновлення біоінформаційного і біоенергетичного   рівнів, відновлення активності системи саморегуляції імунітету, відновлення і регулювання захисної регуляторної і регенеративної функцій організму. Добавка «Відродження» змішується у ротовій порожнині зі слиною на протязі 10-15 секунд, потім клієнт також ковтає суміш  нічим не запиваючи. Через  15-30 хвилин повторно відбираються проби крові та слини з наступним визначенням показників і їх порівнюють з попередніми показниками.

    Оздоровлення  проводять на протязі 5.5 місяців.

   Приклади конкретного застосування способу визначення і контроль постійного імунного модулятора в організмі людини  при ракових і хронічних захворюваннях показані у таблицях.

_1.jpg

 

_2.jpg

 

_033.jpg

 

   

  Таким чином, використання біологічних добавок “Відновлення“ і “Відродження” по даному способу дозволило повернути здоров'я людям без застосування променевої терапії і хіміотерапії і повністю відновити імунну систему, а також контролювати роботу імунної системи.                                                           

    Ніна Іванівна перевірила тисячу двісті людей і не знайшла жодної здорової людини. У всіх людей порушений біоінформаційний, біоенергетичний і біохімічні діапазони крові, а це значить, що порушені біоінформаційні хімічні взаємодії в організмі, і тому порушена активность імунологічного нагляду і системи саморегуляції імунітету організму, порушення  захисної, регуляторної та регенеративної функцій організму.  Кожна людина в своєму житті хворіла якимось захворюванням і приймала медикаменти від головного, зубного болю або травмах, а також порушення біоінформаційних рівнів частоти певного діапазону крові, які передалися людині у спадок.

   Прийом будь-яких ліків змінює біоінформаційний, біоенергетичний і біохімічний діапазони крові, тому що у них немає біоінформаційної сумісності з клітинами крові людини. А так як кров є посередником між усіма органами та системами в організмі, то порушуються всі біоінформаційні хімічні взаємодії в організмі і всі розділи імунітету - пухлинний, протипухлинний, протиалергійний, протиінфекційний.

    Коли Ніна Іванівна дослідила біоінформаційні, біоенергетичні і біохімічні рівні крові у людей, які пройшли курси прийому добавок дієтичних "Відновлення" і "Відродження" та стали здорові, і порівняла їх, то  з'ясувалося, що у людей, які пройшли курси прийому добавок і стали здорові, показники біоінформаційних, біоенергетичних і  біохімічних рівнів частот певного діапазону крові - однакові, хоч ці люди до прийому  добавок  мали різні  хронічні і ракові хвороби і лікувалися вже роками. Вони надали Ніні Іванівні результати лабораторних аналізів, МРТ, рентгенологічні знімки, УЗД, зі своїми діагнозами, а після прийому добавок “Відновлення“ і “Відродження” стали здорові.

    Ніна Іванівна для вас перевела данні біоінформаційні, біоенергетичні і біохімічні рівні в гістограми.   

 

035___.jpg

___42.jpg

037____.jpg

038_____.jpg

039_____.jpg

040__.jpg

041__.jpg

   

     Коли Ніна Іванівна порівняла сумісність біоінформаційних, біоенергетичних і біохімічних рівнів лікарських препаратів з діапазоном біоінформаційного, біоенергетичного і біохімічного рівнів крові здорових людей і хворих людей, то з'ясувалося, що сумісність лікарського препарату "нітросорбід" з діапазоном крові здорових і хворих людей збігаються тільки в ультрафіолетовому діапазоні. Решта діапазонів не сумісні, тому у Неї  і у людей виявлялися побічні дії, тобто порушенням інших органів і нових хвороб.

     Також Ніна Іванівна порівняла сумісність біоінформаційних, біоенергетичних і біохімічних рівнів протипухлинних лікарських препаратів з діапазоном біоінформаційних, біоенергетичних і біохімічних рівнів крові здорових людей і хворих, то з'ясувалося, що сумісність протипухлинних лікарських препаратів з діапазоном біоінформаційних, біоенергетичних і біохімічних рівнів крові здорових і хворих людей збігається або в одному діапазоні, або в двох, або в трьох, або не збігається ні в одних діапазонах.

   Так як, наприклад, протипухлинний лікарський препарат "фторафур" з діапазоном біоінформаційного, біоенергетичного і біохімічного рівнів крові здорових і хворих людей збігається тільки в ультрафіолетовому, блакитному і інфрачервоному діапазонах. Решта діапазонів не сумісні, тому проявляються у людей хворих раковими і хронічними хворобами  загостренням ракових хвороб (хіміотерапія не допомагає) і хронічних хвороб, або їх ускладненнями, а це є побічні дії, тобто порушення інших органів і прогресування хвороб, новими хворобами, новими метастазами.

     Проведені  Ніною Іванівною дослідження показали, що всі лікарські засоби створені з хімічних елементів, в яких врахована тільки біохімічна сумісність з ціленаправленими певними клітинами, але не враховані біоінформаційна сумісність і біоінформаційна взаємодія їх між собою і з кров'ю людини.

    Таким чином, Ніна Іванівна визначила межі правильного біоінформаційного рівня певного діапазону крові здорових людей в межах яких відбувається життєвий цикл нормальних клітин і визначила межі неправильних біоінформаційних рівнів певного діапазону крові хворих людей в межах яких порушений життєвий цикл нормальних клітин. Визначила пасивність чи активність імунологічного нагляду і системи саморегуляції імунітету організму, порушення чи відновлення захисної регуляторної та регенеративної функцій організму.

 


 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group