home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Інноваційний метод біоінформаційної реабілітації імунітету. Імунна відповідь на хронічні хвороби

   

    Всі вчені світу підійшли до того, що тільки імунітет самої людини може перемогти любу хворобу. І це - ПРАВДА!

  І якби всі люди розуміли і робили все для того, щоб відбулася у них імунна відповідь власного імунітету на хвороби в їхньому організмі, а не надія тільки на лікування хвороб, то люди не хворіли і не вмирали передчасно від хвороб.

    Ми пропонуємо саме для розумних людей авторську розробку  Яремчук Ніни Іванівни біоінформаційну реабілітацію імунітету. Біоінформація керує біоенергетичними і біохімічними процесами в організмі людини. Ніна Іванівна зробили дві добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» з біоінформаційною, біоенергетичною і біохімічною  сумісністю з організмом людини, тому при їх прийомі стають активними імунний нагляд і система саморегуляції імунітету і власний  імунітет людини сам бачить хвороби в організмі і сам їх знищує. Самі головні дві системи в організмі людини - це імунний нагляд і система саморегуляції імунітету, які знищують всі хвороби.

     Оскільки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» не є ліками, а при їх вживанні стає активним імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, відбувається біоінформаційна реабілітація імунної системи організму, тому що вони мають біоінформаційний стан впливу на клітини, то при їх прийомі знищуються ракові і хронічні хвороби. 

        В результаті багаторічних досліджень Яремчук Ніни Іванівни впливу ліків, продуктів і трав на частотно-хвильові параметри людського організму, що мають рівні біоінформаційної, біоенергетичної і біохімічної сумісності Вона підібрала склад природніх компонентів, що мають біоінформаційні, біоенергетичні і біохімічні сумісності з біоінформаційними, біоенергетичними і біохімічними параметрами людського організму. Визначила, що біоінформація керує біоенергетичними і біохімічними процесами в організмі людини.

    Саме з такого складу, біоінформаційно-модулюючим способом, зробила добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», які впливають на частотно-хвильові параметри людського організму і відновлюються біоінформаційні рівні життєдіяльності і функціонування клітин, стають активними імунний нагляд і система саморегуляції імунітету людини і відновлюється і регулюється захисна, регуляторна і регенеративна функції організму і власні імунні клітини активізуються, атакують і знищують пухлини, реабілітуються клітини змінені лікуванням хіміотерапією і променевою терапією, імунотерапією, гормонотерапією, а здорові клітини не пошкоджуються.

    Виключно добавки у світі діють на відновлення правильного біоінформаційного стану клітин, і це є оздоровлення клітин, тобто повернення здоров'я усім органам і системам в організмі людини, а не їх лікуванням.

    Визнаний винаходом України авторський інноваційний метод реабілітації імунітету Яремчук Ніни Іванівни  оздоровлення клітин організму від ракових і хронічних хвороб  – повна протилежність різним методам лікування клітин ракових і хронічних хвороб і  конкретна над ними перевага.

    Передозувати ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» неможливо:

    ·   добавки з рівнем біоінформаційної сумісності і дією на біоінформацію клітини не мають насильницького впливу на організм, а це є самостійна зміна клітиною життєдіяльності і функціонування, тому відбувається активність і регуляція  біоінформації в клітині, а не відбувається примусова стимуляція  процесів в клітині так, як при лікуванні клітини;

    ·   добавки складаються з нешкідливих природних компонентів нейтральної концентрації, і дози складових компонентів нижче тих доз, які застосовуються в лікувальній практиці.

 

    Автор ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» Яремчук Ніна Іванівна зробила добавки таким способом, що вони діють:

    ·  на загальний імунітет клітин.

Це є пероральний прийом через смакову систему, тобто змішувати зі слиною і ковтати.

    ·   на місцевий імунітет клітин.

Це змащувати ракову клітину до повного знищення, також  змащувати некрізні клітини, тобто де є запалення і біль до повного їх знищення.

 

    При прийомі ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» імунітет людей   починає бачити і знищувати хвороби які придбані людьми протягом їх життя, або передані у спадок від рідних.

    При прийомі добавок імунна відповідь у людей починає відбуватися:

   через 3 дні якщо хворобу придбали;    
   через 5 днів якщо хвороба перейшла у спадок.

    При прийомі добавки «Відновлення» відновлюються рівні життєдіяльності і функціонування клітин, тому стає активним імунний нагляд і відновлюють свою правильну роботу:

 •  захисна;
 •  регуляторна;
 •  регенеративна

функції в організмі  і відновлюють свою правильну роботу розділи імунітету:

 •  пухлинний;
 •  протипухлинний;
 •  протиалергійний;
 • протиінфекційний.

    Імунітет людини починає бачити хвороби в організмі і сам їх знищувати.

    При прийомі добавки «Відродження» стає активна система саморегуляції імунітету і вона регулює правильну роботу:

 • захисної;
 •  регуляторної;
 •  регенеративних

 функцій організму і регулює правильну роботу розділів імунітету:

 •   пухлинного;
 •   протипухлинного;
 •  протиалергійного,
 •  протиінфекційного.

  Прийомом добавки «Відродження»  регулюються клітини, щоб не було у людей  пошкодження здорових клітин, тобто аутоімунних хвороб.

     Оздоровча Програма «Шлях Повернення Здоров’я» приймається 5,5 місяців. 

     Складається з 4 - ох Оздоровчих курсів.

     I-ий курс - Перебудова біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі. 

     II-ий курс - Чистка біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі

     III-ій курс - Біокорекція  біоінформації,  біоенергії  і  хімічних  елементів  в організмі.

     IV-ий курс - Стабілізація біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі

 

    Кожна людина обов'язково повинна пройти всі 4 курси Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я».  

  Чому людина повинна пройти 4 курси   Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я»?  

    Тому що в добавках створена повна біоінформаційна, біоенергетична і біохімічна сумісність з усіма клітинами в організмі людини, і при їх спільному вживанні йде переведення клітин по біоінформаційним клітинним рівням, і коли клітина проходить всі біоінформаційні етапи, тоді вона очищається і працює в гармонії, клітинам повертається здоров'я втрачене ними. Біоінформація в клітині керує повністю всім біохімічним процесом, а при  біохімічному процесі йде виділення енергії. Таким чином, коли відновляються біоінформаційні рівні клітин, то наявне йде відновлення і біохімічного і біоенергетичного процесу в поділі клітин, а це є самостійне  повернення здоров'я клітинам і знищення ракових клітин і реабілітація клітин з порушеною функцією, тобто хронічних хвороб. При прийомі добавок перезапис інформації в клітині відбувається тільки під час її ділення.

 Для повного знищення пухлин імунними клітинами відбувається у різний проміжок часу. Залежить це від розмірів пухлин і наявності розмірів метастаз і скільки їх в організмі і від стану розділів імунітету - протипухлинного, пухлинного, протиалергійного, протиінфекційного. 

 

 

  25___.jpg 48_.jpg55_.jpg87_.jpg 122__.jpg  


 


 


 


 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group