home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Інноваційний метод біоінформаційної реабілітації імунітету. Імунна відповідь на ракові хвороби

    Авторська розробка Яремчук Ніни Іванівни біоінформаційна реабілітація імунітету і імунна відповідь на ракові і хронічні хвороби прийомом добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» - є повна протилежність лікуванню хвороб імунотерапією, хіміотерапією, променевою терапією, гормонотерапією, пересадкою кісткового мозку.

    Яка є перемога ракових хвороб?

    Всі вчені світу підійшли до того, що тільки імунітет самої людини може перемогти ракову хворобу. І це - ПРАВДА!

   І якби всі люди розуміли і робили все для того, щоб відбулася у них імунна відповідь власного імунітету на хвороби в їхньому організмі, а не надія тільки на лікування хвороб, то люди не хворіли і не вмирали передчасно від хвороб.

 

   Ми пропонуємо для розумних людей авторський метод Яремчук Ніни Іванівни -  Повернення Здоров’я  від ракових хвороб і Збереження Здоров’я.

 

     Чому оздоровлення клітин добавками ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» - повна протилежність лікуванню клітин?

    В добавках ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» автор, Яремчук Ніна Іванівна, зробила біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну сумісність з усіма клітинами в організмі людей, тому відновлюються правильні рівні життєдіяльності і функціонування клітин і стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету і реабілітується захисна, регуляторна, регенеративна функції в організмі людей і відбувається імунна відповідь на ракові хвороби. Такої сумісності і такої дії на клітини в організмі людей немає ні в одній методиці лікування ракових хвороб, тому повне знищення ракових хвороб лікуванням виявляється неможливим, а оздоровленням клітин методом який винайшла Ніна Іванівна стало можливим повне знищення ракових хвороб.

    Ніна Іванівна зуміла зробити добавки повністю сумісні з усіма клітина в організмі людей, тому добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» передозувати неможливо, і вони не дають ускладнень і порушень здорових клітин, тому що вони складаються з нешкідливих природних компонентів нейтральної концентрації, і дози складових компонентів нижче тих доз, які застосовуються в лікувальній практиці. Добавки мають рівень біоінформаційної сумісності та біоінформаційну взаємодію одна з одною і всіма клітинами організму, тому відбувається активність біоінформації в клітині, тобто, повернення здоров'я клітинам, а не примусова стимуляція процесів в клітині так, як це відбувається при лікуванні клітини.

    Ось тому добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» з рівнем біоінформаційної сумісності і дією на біоінформацію клітини не мають насильницького впливу на організм, тому їх передозувати неможливо і неможливо порушити життєдіяльність і функціонування здорових клітин, а тільки знищити ракові клітини і реабілітувати клітини з порушеною функцією.

    Оздоровленням Нового Покоління для людей - є Оздоровча Програма «Шлях Повернення Здоров'я» розроблена Ніною Іванівною на основі біоінформаційної реабілітації імунітету добавками ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» без побічних ефектів.

    Так як біоінформація курує біоенергетичними і біохімічними процесами в клітинах, то біоінформаційна реабілітації імунітету - це є оздоровлення клітин, а не їх лікування, тому вона є повна протилежність лікуванню.  

    При біоінформаційній реабілітації імунітету, тобто, оздоровлення клітин, відбувається добавками ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» від ускладнень та руйнівних дій, які дали на клітини в організмі людини пігулки, уколи, крапельниці, вакцини, імунотерапії, хіміотерапії, променеві терапії, пересадки кісткового мозку і також  клітини, які передані по спадковості.

     Методами лікування хіміотерапією та радіотерапією знищуються не тільки ракові клітини, а більшість клітин, які активно діляться і до яких відносяться клітини крові, включаючи імунні, а лікуванням імунотерапією стимулюються всі клітини в організмі людини і ракові клітини і клітини з порушеною функцією. Вже вчені штучно почали виробляти антитіла які можуть зв'язуватися з антигенами і блокувати їх функцію.  Щоб блокуванням  білка вимкнути неактивність Т-лімфоцита і змусити імунну систему атакувати ракові клітини. Так новим методом вже лікують рак за допомогою імунотерапії антитілами, які придушують активність імунної відповіді і розблоковують протипухлинну активність Т-лімфоцитів. І таке лікування імунотерапією також має свої неприємні побічні ефекти, які мають серйозні наслідки і навіть становлять небезпеку для життя, тому що  викликає надактивну імунну відповідь, яка веде до аутоімунних реакцій. Імунні клітини не можна стимулювати, і не можна вводити штучні білки  їх потрібно зробити активними і регулювати їх активність. При проймі добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» якраз так відбувається, імунні клітини стають активними і регулюється їх активність, тому що прийом добавки дієтичної «Відновлення» призводить до відновлення рівня життєдіяльності та рівня функціонування клітин і відновлює нормальне функціонування регуляторної, регенеративної і захисної систем, через активізацію імунологічного нагляду, а прийом добавки дієтичної «Відродження» з біоінформаційною сумісністю призводить до активізації системи саморегуляції імунітету організму і результатом є правильна регуляція захисної, регуляторної, регенеративної функцій організму.

    Вчені роками намагалися залучити імунну систему до боротьби з раком і зраз поширено стали практикувати методи лікування раку імунотерапію, яка має свої неприємні побічні ефекти, які дають серйозні наслідки і навіть становлять небезпеку для життя. Лікування імунотерапією викликає надактивну імунну відповідь, яка веде до аутоімунних реакцій в клітинах і захворювань.

    Для лікування раку також застосовують цілий ряд методів, включаючи хірургічні (безпосереднє видалення пухлини), радіаційне опромінювання ураженої ділянки, імунотерапії та інші, частина з яких раніше вже були відзначені Нобелівськими преміями. Серед таких методів - гормональна терапія раку простати (Чарльз Хаггінс, премія за 1966 рік), хіміотерапія (Гертруда Елайон і Джордж Хітчингс, премія за 1988 рік), трансплантація кісткового мозку для лікування лейкемії (Едвард Томас, премія за 1990 рік) і терапії раку пригніченням негативної імунної регуляції (Джеймсу П. Аллісону та японцю Тасуку Хондзьо, премія за 2018 рік). Однак прогресуючий рак усе ще залишається важким для лікування захворювання і нові терапевтичні стратегії, як і раніше вкрай необхідні. 

    З усіх наукових досліджень ми бачимо, що лікуванням ракову хворобу перемогти неможливо, ні лікуванням клітин препаратами імунотерапії, хіміотерапії, променевої терапії, пересадкою кісткового мозку, введення протиракової вакцини, ракову клітину неможливо повністю знищити, тому що лікування є примусова зміна життєдіяльності і функціонування клітин. Методами лікування примусово діють на біоінформаційні, біохімічні і біоенергетичні рівні ракових клітин, здорових клітин і клітин з порушеною функцією, тому після такого лікування через деякий час з'являються метастази, з'являються знову ракові клітини у других органах, на які лікування дало ускладнення, тобто частково їх порушили.

   А ось методом оздоровлення клітин який винайшла Яремчук Ніна Іванівна стало можливим знищити повністю ракові клітини, тому що оздоровлення клітин є біоінформаційна дія на біоінформацію клітин, тому клітина самостійно змінює свою життєдіяльність і функціонування, ракова клітина знищується і організму людини повертається здоров’я. Всі клітини в організмі людини підкоряються контролю закону генетично запрограмованого апоптозу, тобто закону життя і смерті клітин. Ракова клітина це клітина яка вийшла з під контролю генетично запрограмованого апоптозу і продовжила собі життя. В раковій клітині  не включилася генетично запрограмована смерть клітини, а при прийомі добавок ДД «Відновлення і ДД  «Відродження» ця поломка усувається і ракова клітина знищується. Також в організмі людини є і некрозні клітини.  Клітини некрозні, це клітини в яких порушений генетично запрограмований апоптоз і вони припиняють свою життєдіяльність і функцію, ці клітини вмирають раніше свого генетично запрограмованого їм життя, тобто ще  до свого терміну. Дострокова смерть некрозних клітин проявляються в організмі людини  запальними процесами, а це є всі хронічні хвороби інфаркти, інсульти цукровий діабет і так далі…..

   Щоб повернути всі клітини в організмі людей під контроль закону генетично запрограмованого апоптозу, тобто контролювати життя і смерть клітин  Яремчук Ніна Іванівна знайшла принципово новий підхід оздоровлення, тобто повернення здоров'я всім клітинам організму людини, біоінформаційна реабілітація імунітету. І цей метод не може бути лікуванням клітин. Не путайте лікування клітин і оздоровлення клітин, тому що це цілковито два різні направлення і дії на клітини організму людини.

    Ніна Іванівна пропонує новий метод біоінформаційної  реабілітації імунітету, і це абсолютно новий підхід реабілітації імунітету оздоровлення пацієнтів який винайшла і розробила Яремчук Ніна Іванівна в ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ». За багаторічну роботу по дослідженню захворювань у своєму організмі і у людей, Ніна Іванівна розкрила основоположні механізми біоінформаційної активізації і регуляції імунітету, як імунна система розпізнає ракові клітини і знищує їх без побічних ефектів. ЇЇ праця визнана винаходами України і має авторські права. ЇЇ метод оздоровлення клітин є повна протилежність лікуванню раку імунотерапією, радіаційним опромінюванням ураженої ділянки, гормональною терапією раку, хіміотерапією і трансплантацією кісткового мозку. Оздоровчий метод повернення здоров'я оснований на дії впливу частотно-хвильових параметрів людського організму, тобто на біоінформацію клітин в організмі людини, а це є оздоровлення клітин, повернення здоров'я клітинам всьому організму людини.

    Фундаментальною властивістю нашої імунної системи оздоровлення клітин є здатність розпізнавати «своїх» і «чужих». «Своїми» вважаються власні клітини організму, а «чужими» - бактерії, віруси, ракові клітини та інші загрози, здатні негативно впливати на організм. Тільки імунітет розпізнає їх, швидко атакує і усуває. Ніна Іванівна визначила, що в імунній системі є складний баланс між активізацією і регуляцією імунних клітин і він дуже важливий для контролю над роботою імунної системи. Імунний нагляд який стає активним при прийомі добавки ДД «Відновлення» забезпечує необхідний рівень її залучення до знищення «чужих» і, в той же час, система саморегуляції імунітету, яка стає активна при прийомі добавки ДД «Відродження» не дає імунітету працювати надактивно, щоб не знищувати клітини власного організму і спровокувати те, що в медицині називається аутоімунні захворювання. Для цього Ніна Іванівна запатентувала «спосіб визначення і контролю постійного імунного модулятора в організмі людини при ракових і хронічних захворюваннях», щоб контролювати рівні життєдіяльності і функціонування клітин, роботу імунного нагляду і систему саморегуляції імунітету і дію її добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» на організм людини.

    В результаті її досліджень впливу ліків, продуктів і трав на частотно-хвильові параметри людського організму, що мають рівні біоінформаційної, біоенергетичної і біохімічної сумісності Ніна Іванівна підібрала склад продуктів, що мають біоінформаційні, біоенергетичні і біохімічні сумісності з біоінформаційними, біоенергетичними і біохімічними параметрами людського організму. Вона визначила, що біоінформація керує біоенергетичними і біохімічними процесами в організмі людини. Саме з такого складу, біоінформаційно-модулюючим способом, зробила добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», які впливають на частотно-хвильові параметри людського організму і відновлюються біоінформаційні рівні життєдіяльності і функціонування клітин, стають активними імунний нагляд і система саморегуляції імунітету людини і відновлюється і регулюється захисна, регуляторна і регенеративна функції організму і власні імунні клітини активізуються, атакують і знищують пухлини і реабілітуються клітини змінені лікуванням хіміотерапією і променевою терапією, імунотерапією, гормонотерапією, а здорові клітини не пошкоджуються. Виключно добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» у світі діють на відновлення правильного біоінформаційного стану клітин, і це є оздоровлення клітин, тобто повернення здоров'я клітинам в організму людини, а не їх лікуванням.

    При спільному вживанні добавок дієтичних «Відновлення» і «Відродження» йде переведення клітин по біоінформаційним клітинним рівням, і коли клітина проходить всі біоінформаційні етапи, тоді вона очищається і працює в гармонії, клітинам повертається здоров'я втрачене ними при лікуванні, або втрачене від навколишнього середовища, передане у спадок.

    При прийомі добавок дієтичних «Відновлення» і «Відродження» перезапис інформації в клітині відбувається тільки під час її ділення. Біоінформація в клітині керує повністю всім біохімічним процесом, а при біохімічному процесі йде виділення енергії. Таким чином, коли відновляються біоінформаційні рівні клітин, то наявне йде відновлення і біохімічного і біоенергетичного процесу в поділі клітин, а це є повернення здоров'я клітинам і знищення ракових клітин і реабілітація клітин з порушеною функцією. 

    Ніна Іванівна призначає прийом ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для біоінформаційної, біоенергетичної і біохімічної імунної реабілітації організму по розробленій основній Оздоровчій Програмі «Шлях Повернення Здоров'я», дія якої реалізується через смакову систему на загальний імунітет, і стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, і також додатково призначає прийом ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для дії на місцевий імунітет клітини зовнішньо змащувати пухлину ДД «Відновлення», а через 30 хвилин ДД «Відродження» до повного її зникнення.

    Таких видатних результатів імунної реабілітації в лікуванні клітин і в оздоровленні клітин у пацієнтів раніше домогтися не вдавалося. Ніна Іванівна зуміла зробити такі дієтичні добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» при прийомі яких імунітет людини сам починає  бачити і виявляти ракову клітину і сам її знищує і не дає побічних ускладнень на здорові клітини,  а навпаки повертається здоров’я органам уражених хронічними хворобами такі як: цукровий діабет, хвороби серця, печінки, крові, шлунково-кишкового тракту і так далі. Результати повернення здоров’я органам уражених раковими і хронічними хворобами ми отримали коли у пацієнтів одночасно в організмі були присутні ракові хвороби і хронічні хвороби.

    Добавки  дієтичні «Відновлення» і «Відродження» були успішно застосуванні для оздоровлення клітин і знищення раку і метастазів:

 • гортані;
 • глотки;
 • шиї;
 • губи;
 • кісток - меланомі правого стегна, злоякісній фіброзній гістіоцитомі правої повздовжньої кістки, метастаз стегнової кістки, шийки, малий вертел з боковим синдромом, метастаз хребців;
 • середостіння;
 •  щитовидної залози;
 •  крові - лімфобластному лейкозі;
 • лімфатичної системи - лімфогранулематозі;
 • печінки;
 • прямої кишки - аденокарцинома прямої кишки;
 • підшлункової залози;
 • стравоходу;
 • нирок;
 • шлунку - аденокарцинома шлунку;
 • легень;
 • плеври;
 • шкіри  - меланомі шкіри тім'яної ділянки; раку шкіри правої частини обличчя;
 • мозжечка - медулобластома;
 • молочних залоз;
 • матки - карцерне-саркома тіла матки;
 • носа - базальне-клітинний рак шкіри краю носа;
 • передміхурової залози - аденокарценома передміхурової залози;
 • сечового міхура.  

    Пацієнти хворі на рак, і  які мали метастази, коли пройшли курси оздоровлення добавками ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», тобто, повернення здоров'я органам ураженими раковими хворобами - рецидивів захворювання не повторялося.

    Також пацієнти із раковими хворобами і метастазами при прийомі добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» спільно з лікуванням променевою терапією і хіміотерапією показали позитивний результат швидкого знищення ракових клітин без ушкодження здорових клітин. Ракові пухлини і метастази повністю знищувалися навіть тоді, коли ракові пухлини не були чутливі до хіміотерапії і променевої терапії, у них знімався захист, тобто резистентність. Ми також отримали позитивні результати при застосуванні добавок для знищення пухлин і метастазів у людей після лікування хіміотерапії, променевої терапії і пересадки кісткового мозку з повторними рецидивами хвороб.

    Ракова клітина має свій біоінформаційний білок, який не знищується ні лікуванням хіміотерапією, ні лікуванням променевою терапією, а відновлює функцію ракової клітини при її пошкодженні лікуванням хіміотерапією і променевою терапією. Оскільки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» мають біоінформаційний стан впливу на клітини, то тільки при їх прийомі знищується в раковій клітині цей біоінформаційний білок, і ракова клітина втрачає можливість відновити свою функцію, вона помирає.

    Результати були вражаючими - оздоровлення, повернення здоров'я клітинам призводило до оздоровлення пацієнтів з метастатичним раком, адже цей стан вважався практично невиліковним лікуванням клітин, а про оздоровлення клітин мова навіть і не йшла.

    Під час проходження Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я» при  вживанні добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» імунна відповідь на ракові клітини, тобто розпізнавання імунними клітинами ракових клітин і початок їх знищення відбувається через 3-5 днів, через 3 дні якщо людина придбала захворювання, а через 5 днів, якщо захворювання передалося у спадок.  Кожна людина обов'язково повинна пройти всі 4 курси Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я».  

    Для повного знищення пухлин імунними клітинами відбувається у різний проміжок часу. Залежить це від розмірів пухлин і наявності розмірів метастаз і скільки їх в організмі і від стану розділів імунітету - протипухлинного, пухлинного, протиалергійного, протиінфекційного.

    Наводимо деякі приклади за який період часу імунними клітинами були розпізнанні і знищенні злоякісні і доброякісні пухлини різних розмірів.

    Призначення прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» при раку крові - гострий лімфобластний лейкоз.

    Людям при раку крові - гострий лімфобластний лейкоз Ніна Іванівна призначає прийом ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для імунної реабілітації організму за розробленою основною Оздоровчою Програмою «Шлях Повернення Здоров’я», дія якої реалізується через смакову систему на загальний імунітет, і стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету.

    Для людей з раком крові, якщо є ракові гематоми по тілу, додатково призначаються ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», які діють на місцевий імунітет клітини так:

    - спочатку змащувати ракові гематоми ДД «Відновлення», а через 30 хвилин ДД «Відродження».

 


  Лабораторний аналіз мієлограма, а це аналіз з кісткового мозку, показав наявність ракових клітин в кістковому мозку бластів 96,8 %, а в периферичній крові 15 тисяч бластних клітин.

89__.jpg

В пік цієї переломної боротьби в організмі всі ракові клітини себе проявили, і за даними аналізу крові в периферійній крові було виявлено 21 тисячу ракових клітин, але збільшення гематом і болю не спостерігалося. Температура піднімалася і знижувалася в продовж 5 днів від 37,40,  38,60,  40,50С,  і тільки  на 6-ий  день  прийому  ДД  «Відновлення» і ДД «Відродження» температура тіла різко нормалізувалась, одразу з’явився апетит, і за лабораторними даними аналізу крові в периферійній крові почалось повне знищення ракових клітин імунними клітинами з 21 тисячі ракових клітин залишилося 6 тисяч ракових клітин. А через 5 днів після температури, тобто через 10 днів прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», за даними аналізу крові в периферійній крові зовсім не було виявлено ракових клітин, і повністю зникли ракові гематоми в суглобах ніг, рук, гематоми на ногах, животі, в тазостегновому суглобі, а в кістковому мозку, за даними лабораторного аналізу мієлограми, наявність ракових клітин дорівнювала 1,5%, а до прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» було 96,8%. І по даним УЗД печінка і селезінка в нормі. А через 15 днів від початку прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», згідно з лабораторним аналізом, мієлографією, взятою з кісткового мозку, і за даними лабораторного аналізу периферійної крові, не було виявлено наявність ракових клітин, за даними УЗД печінка і селезінка залишилися в нормі.  Таким чином прийомом ДД «Відновлення» і ДД «Відродження»  при  захворюванні  раку крові гострий лімфобластний лейкоз з ураженням кісткового мозку раковими клітинами 96,8%  і   в  периферійній    крові   15-21 тисяч   ракових    клітин  і   збільшенням   селезінки  і  печінки   на  3см відбулася імунна реабілітація в організмі.  

    Це є доказом, що відбувається знищення ракових клітин крові імунними клітинами крові тільки прийомом виключно  добавками ДД «Відновлення» і ДД «Відродження». Чому? Тому що ракова клітина має свій біоінформаційний білок, який не знищується ні лікуванням хіміотерапією, ні лікуванням променевою терапією, а відновлює функцію ракової клітини при її пошкодженні лікуванням хіміотерапією і лікуванням променевою терапією. Оскільки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» мають біоінформаційний стан впливу на клітини, то тільки при їх прийомі знищується в раковій клітині цей біоінформаційний білок, і ракова клітина втрачає можливість відновити свою функцію, вона помирає.

   

    Призначення прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» при хворобах молочних залоз.

   Людям,    з    захворюваннями    молочних    залоз  Ніна Іванівна   призначає   прийом ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» за розробленою нею основною Оздоровчою Програмою «Шлях Повернення Здоров'я» для імунної реабілітації організму, дія якої реалізується через смакову систему на загальний імунітет клітин, і стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, і додатково призначаю приймати ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для дії на місцевий імунітет безпосередньо на клітини, змащувати  молочні  залози ДД «Відновлення», а через 15-30 хвилин ДД «Відродження» 1-2 рази на день.

   Також додатково призначає людям з захворюваннями молочних залоз приймати протягом основного проходження Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я»  воду і продукти харчування. Як їх приймати описано в розділі «Призначення додаткового прийому     води    і    продуктів    харчування     при    спільному    прийомі ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для самостійної імунної реабілітації з відновлення клітин імунною системою в організмі при ракових та хронічних захворюваннях».

   При  такому  призначенні  спільного  прийому  ДД  «Відновлення»  і ДД «Відродження» по розробленій Оздоровчій Програмі відбувається імунна реабілітація організму при таких захворюваннях, як рак молочних залоз, дифузна фіброзно-кістозна мастопатія, кісти молочних залоз.

62_____.jpg

 Призначення прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» при захворюваннях передміхурової залози.

  Людям з захворюваннями передміхурової залози, Ніна Іванівна  призначає прийом ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» за розробленою Нею основною Оздоровчою Програмою «Шлях Повернення Здоров'я» для імунної реабілітації організму, дія якої реалізується через смакову систему на загальний імунітет клітин, і стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету.

 При такому призначенні спільного прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» по розробленій Оздоровчій Програмі «Шлях Повернення Здоров'я» відбувається імунна реабілітація організму при таких захворюваннях, як:


·аденокарцинома передміхурової залози з метастазом в сечовому міхурі 2см і 3см, хронічний простатит в стадії загострення, аденома передміхурової залози. Імунними клітинами організму повністю була знищена пухлина і метастази в сечовому міхурі і з 2009 року захворювання не виявлялося, маркер, простат-специфічний антиген (ПСА), в нормі.

·хронічний простатит в стадії загострення, відбувається протягом 28 днів.
 
·аденома передміхурової залози розміром 18мм відбувається протягом 120 днів. У цього чоловіка мутація клітин в передміхуровій залозі відбулася в період його перебування на Чорнобильській атомній електростанції. Оскільки під час прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету і відбувається імунна реабілітація імунітету в організмі, то імунними клітинами організму пухлина повністю була знищена. Відповідно до першого результату дослідження на УЗД пухлина була 18мм, а через 120 днів,  згідно з повторним УЗД пухлини не було. І після імунної реабілітації, яку пройшов в нашому Центрі цей чоловік, від нього дружина народила двоє дітей. З 2004 року це захворювання більше не проявлялося.

    Все  це є доказом імунної реабілітації клітин в організмі людини з порушенням генетично запрограмованим апоптозом, і цим затверджується, що відбувається  оздоровлення клітин, тобто Повернення Здоров'я і особливість і винятковість дії ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» на клітини організму людини - біоінформаційну, біохімічну і біоенергетичну. 

27_____.jpg

 

 

  Метастаз у нижній третині шиї зліва розміром 13х11мм, і одночасно метастази в легенях 5-7мм, 

  Знищення імунними клітинами ракових клітин у нижній третині шиї зліва розміром 13х11мм відбулося на протязі 46 днів тільки прийомом добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження».

 

121__.jpg

   Метастази в легенях

 Ви бачите фото легень з метастазами 5-17мм в обох легенях. Імунітет людини сам розпізнав ракову клітину і сам її знищив. Імунна відповідь  на ракові клітини легень при прийомі добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» відбулася протягом 84 днів.

2_____.jpg

      Рак правої частини шкіри обличчя. Плоско-клітинний рак.

 Імунітет людини сам розпізнав ракові клітини і їх знищив протягом 135 днів без застосування хіміотерапевтичного і променевого лікування.

  Ви бачите фото вперше і результат імунної відповіді на ракові клітини шкіри обличчя. Імунітет людини отримав перемогу над раковою хворобою прийомом добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження».

  13420___.jpg

   Доброякісна пухлина матки 141мм х 80мм х 91мм.

 Діагноз: вузлувата фіброміома матки великих розмірів. Структура по задній стінці конгломерат вузлів 141х91мм. У тілі безліч вузлів d 19 - 54 мм. Імунна реабілітація відбувалася протягом 461-го дня.  За цей період часу відбулася зупинка зростання швидкозростаючої пухлини, тобто блокування пухлини, її зменшення до повного знищення.

 

18_____.jpg

   Злоякісна пухлина кістки 19х15см.

Діагноз: злоякісна фіброзна гістіоцитома правої повздовжньої кістки, пухлина розміром 19х15см. Пухлина неоперабельна. Злоякісна фіброзна гістіоцитома не чутлива до хіміопроменевої терапії. Анемія, болі в тазу, втрата апетиту.  

22__.jpg

Імунна реабілітація відбувалася протягом 375 днів з додатковим застосуванням хіміотерапевтичного і променевого лікування. При такому надскладному стані ми пропонуємо підключити лікування променевою і хіміотерапією сумісно з добавками ДД «Відновлення» і ДД «Відродження»  для того, щоб відбулося швидке знищення ракових клітин, без руйнувань здорових клітин і регенерації ураженого раковими клітинами  органу. Ракова клітина має раковий біоінформаційний білок, який захищає її від пошкодження хіміотерапевтичним лікуванням, тому злоякісна фіброзна гістіоцитома не  чутлива до хіміопроменевої терапії, а якщо в деяких випадках може бути частково  чутлива, тобто буде пошкоджена, то цей раковий біоінформаційний білок знову відновить її життя, тому появляються метастази.

  При цьому раковому захворюванні прийомом добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» імунна реабілітація розпочалася через 5 днів і протягом 375 днів імунітет розпізнав ракові клітини і знищував їх. На 56 день пухлина зменшилася у розмірах з початкової 19х15см до 15.0х11.0см. і гемоглобін піднявся з 76 г / л до 103 г / л. Така позитивна динаміка результатів показала, що відбулася імунна відповідь на ракові клітини, тобто імунітет розпізнав ракові клітини і почав їх знищувати і відновлявся баланс в організмі. Ми зрозуміли, що імунними клітинами вже знищується раковий біоінформаційний білок, який захищає ракову клітину від пошкодження хіміотерапевтичним лікуванням, тому злоякісна фіброзна гістіоцитома вже стала чутлива до хіміопроменевої терапії і ракова клітина не зможе відновити своє життя, тому на 60 день прийому добавок ми вирішили підключити традиційне лікування хіміотерапією і променевою терапією, щоб побачити чи будуть при імунній відповіді знищуватися або пошкоджуватися нормальні клітини і з якою швидкістю будуть знищуватися ракові клітини. Ми отримали дуже великий і очікуваний результат швидкого знищення ракових клітин без пошкодження здорових  клітин і ще більше того, ми отримали регенерацію ушкодженого органу раковими клітинами. Дослідження на МРТ і КТ показало, що відбулася регенерація правої повздовжньої кістки відновлення, наростання корковидного шару і повне знищення ракових клітин. Імунна реабілітація, тобто знищення імунними клітинами пухлини правої повздовжньої кістки розміром 19х15см відбувалася протягом 375 днів. Людина здорова.

 

   Пухлина нирки. Вроджена дисплазія нирок з помірними гідронефротичними змінами лівої нирки. Саркома правої нирки утвір 4,6х2,1см.

  При прийомі добавок «Відновлення» і «Відродження» імунна реабілітація розпочалася через 5 днів імунітет розпізнав клітини, які  вийшли з під контролю закону генетично запрограмованого апоптозу клітин і стали неконтрольовано ділитися і почав їх знищувати. Період знищення пухлини (4,6,х2,1см.) таких розмірів імунними клітинами організму людини відбувалася протягом 485 днів. Контрольне УЗД через 5 років - нирки функціонують нормально, пухлина не виявлена. Відбулося знищення пухлини імунними клітинами крові в організмі людини при оздоровленні клітин, тобто повернення здоров'я тільки виключно прийомом добавками «Відновлення» і «Відродження».

14__.jpg  
 

 


 

 Так відбувається імунна реабілітація, а це є повернення здоров'я органам, які втратили його різними методами лікування, дією навколишнього середовища, а також передані по спадковості і перемога над раковими і хронічними хворобами.

 

 

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group