home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Автор Яремчук Ніна Іванівна про відновлення імунологічного нагляду і системи саморегуляції імунітету

Якщо у людини є захворювання, то у неї відбулося порушення імунологічного нагляду та системи саморегуляції імунітету.

Імунологічний нагляд в організмі людини має рівні своєї біоінформаційної дії на клітини організму людини. Я визначала ці рівні за біоінформаційним станом крові певними приладами і отримала докази, що всі нормальні клітини мають свої біоінформаційні рівні, при яких людина здорова, або приймаючи мої добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження одужала.

Точно так я визначила, що всі мутовані клітини теж мають свої біоінформаційні рівні і вони показують, що людина хвора, і це було підтверджено різними і багатьма результатами моїх досліджень.

Порушення цих біоінформаційних рівнів показує нам про наявність в крові антигенів мутованих клітин. Наявність антигенів мутованих клітин в крові говорить про те, що в даному організмі є порушення імунологічного нагляду за клітинними мутаціями. З цього видно, що даний організм має біоінформаційну схильність до злоякісних процесів.

Адже ми не знаємо на даний момент є чи злоякісна клітина в даному організмі чи ні, тому для того щоб попередити перетворення мутованої клітини в злоякісну пухлинну клітину або знищити злоякісну пухлинну клітину, необхідно вчасно відновити імунологічний нагляд. Ось тому своєчасне виявлення порушення імунологічного нагляду і його відновлення з допомогою добавки ДД «Відновлення», дасть вам можливість вчасно попередити ріст і розвиток злоякісних пухлин в організмі і знищити вже існуючі ракові клітини.

В організмі людини відбувається до мільйона клітинних мутацій, як природних, так і придбаних різними негативними факторами як внутрішньої, так і навколишнього середовища.

Порушення імунологічного нагляду за клітинними мутаціями виражається низькою чутливістю антитіл на антигени мутованих клітин, що призводить до відсутності Те - клітинної та гуморальної відповіді на них, а це є імунна недостатність.

Злоякісні пухлини значно частіше зустрічаються у людей які страждають імунною недостатністю, тобто низькою чутливістю, це люди похилого віку і хворі, яких лікували імунодепресивними препаратами.

Більшість канцерогенів самі по собі імуносупресори, будь то фізичні (ультрафіолетові промені), хімічні (як показано на прикладі куріння тютюну), або вірусні (після введення канцерогенних вірусів, які проявляють аналогічну дію і не канцерогенні віруси).

Навіть проста травма здатна тимчасово придушити імунну відповідь.

Причин тимчасового або постійного придушення імунітету достатньо, щоб пояснити, чому клітини злоякісної пухлини уникають імунної реакції і ростуть.

Відсутність гуморальної імунної відповіді призводить до перетворення клітин у злоякісні пухлинні клітини.

Перетворення мутованих клітини в злоякісну пухлинну клітину від першої пропущеної мутації, відбувається протягом 7-10 років, і цей процес протікає непомітно і безболісно для організму, і за моїми дослідженнями він проявляється пухлинами через 29-38 років.

Чим є можливість своєчасно виявити порушення імунологічного нагляду?

Можливість своєчасного виявлення порушення  імунологічного нагляду та його відновлення є можливим тільки прийомом добавки ДД «Відновлення», що дасть можливість вчасно попередити ріст і розвиток злоякісних пухлин в організмі і знищення пухлин які  вже з'явилися.

Але є й інша причина, коли імунологічний нагляд не виявляє пухлинні клітини - це коли біоінформація про пухлинні клітини передалася людині у спадок.

Чомусь найперші пухлинні клітини уникають імунного впливу імунологічного нагляду?

Причина в тому, що коли бабуся чи дідусь, або батько, або мати мали пухлинні клітини, то при народженні дитини біоінформація цих клітин йому передається. Пухлинні клітини, передані дитині, розпізнаються його імунологічним наглядом як власні і не спричинюють імунних реакцій, а це значить, що в організмі таких людей з'являється толерантність, тобто заборона імунної системи на знищення клітин і тканин власного організму.

При спонтанних пухлинах, а це значить, пухлин, що розвиваються спонтанно, без спеціального впливу клітини передаються вертикально від батьків до дітей, і тому відбувається толерантність, тобто заборона імунної системи на знищення цих клітин і тканин власного організму. Ось тому ми бачимо, що відбувається відсутність реакції відторгнення пухлини, тому що антигени пухлинних клітин розпізнаються імунологічним наглядом як свої клітини, і тому він їх не виявляє і не відторгає.

Що треба робити щоб попередити перетворення мутованої клітини в злоякісну пухлинну клітину?

Необхідно вчасно відновити активність імунологічного нагляду. Адже імунологічний нагляд може розпізнати клітини пухлини, так як вони містять антигени.

Короткий виклад відновлення імунологічного нагляду при прийомі ДД «Відновлення»

У кожної людини є вроджений імунітет і набутий імунітет.

Що таке вроджений імунітет?

Вроджений імунітет - це генетична інформація, передана людині у спадок від батьків про всіх чужорідних антигенах з якими контактував організм батьків.

Клітинний імунітет можна передати тільки з лімфоцитами.

Що таке набутий імунітет?

Набутий імунітет - це генетична інформація про всіх чужорідних антигенах, з якими зустрічався організм людини протягом усього життя.

Фіксування інформації про чужорідні антигени відбувається в тимусі, а відображається ця інформація на рецепторах Те - лімфоцитів. В тимусі відбувається чіткий поділ Те - лімфоцитів на дві субпопуляції - Те - хелпери - помічники і Те -супресори - цитотоксичні клітини.

Коли рецептори, що відображають інформацію про вроджених і набутих чужорідних антигенах знаходяться на мембранах Те - лімфоцитів ослаблені або їх не вистачає, то присутність чужорідних антигенів вродженого і набутого імунітету не зможе запустити механізм Те - клітинної імунної відповіді.

При прийомі ДД «Відновлення» стає активним імунологічний нагляд і збільшується кількість рецепторів на Те-лімфоцитах і відновлюється їх чутливість на чужорідні антигени, тим самим відновлюючи порушення імунологічного нагляду Те - клітинного імунітету.

Як відбувається визначення на чужирідність антигенів клітинних мутацій?

Визначення на чужирідність антигенів клітинних мутацій, відбувається шляхом реакції антитіл на дані антигени. Якщо реакції антитіл на дані антигени слабшає, то визначення їх на чужирідність не відбувається і в результаті цього, не настає гуморальної імунної відповіді на антигени. Втрата здатності антитіл, визначає чужирідність антигену мутованої клітини, відбувається в результаті зниження чутливості антитіл.

При прийомі ДД «Відновлення» збільшується чутливість антитіл і відновлюється їх здатність визначати чужирідність антигенів мутованих і ракових клітин, а також і інших клітин, що мають різні порушення, тим самим ми відновлюємо імунологічний нагляд гуморального імунітету.

Коли відновлюється імунологічний нагляд, то відбувається імунна відповідь:

при передачі пухлинних клітин від батьків до дітей, тобто по спадку, при прийомі добавки ДД «Відновлення» імунну відповідь, на ці пухлинні клітини, починає відбуватися на 7 - 10 день, коли пухлини починають знищуватися.

при придбанні людиною протягом свого життя пухлинних клітин, імунна відповідь, на ці клітини, при прийомі добавок ДД «Відновлення», починає відбуватися на 3-4 добу, а після застосування традиційного лікування на 4-5 добу.

Я на це отримала докази з моєї практики роботи з людьми, і багатьма моїми дослідженнями.

І для того щоб була збалансованість імунної системи я створила добавку ДД «Відродження»

Адже є принцип швидкості та збалансованості активізації і гальмування імунних реакцій. В основі роботи імунної системи лежить дволикій принцип регулювання, який включає, з одного боку, швидкий розвиток імунної відповіді на знищення чужорідного, а з іншого боку - різке гальмування імунної відповіді після його знищення.

Швидкий розвиток відповіді вдається реалізовувати наступним чином.

У спокійному стані організму імунокомпетентні клітини знаходяться в депо, наприклад, лімфоцити в тканинах і у вторинних лімфоїдних органах, макрофаги - в тканинах, і лише невелика частина клітин знаходиться в кровоносному руслі на транспортній магістралі.

При прийомі ДД «Відновлення» в момент виявлення імунологічним наглядом чужорідного антигену всі ці клітини починають швидко цілеспрямовано рухатися до місця вторгнення, де їх концентрація збільшується багаторазово. Через кілька годин посилюється продукція нових імунокомпетентних клітин в кровотворних органах. Після знищення чужорідного антигену ефекторні клітини гинуть, і система швидко перемикається на режим спокійного функціонування.

Дуже важливо, щоб не відбулося порушення швидкості активації і гальмування імунологічних реакцій, тому що воно призводить до виникнення відповідних патологій.

Так, низька швидкість розвитку імунного захисту знижує ефективність боротьби з чужорідним антигеном, що проявляється хронічним, затяжним або прогресуючим перебігом захворювання.

Уповільнене гальмування активної імунної реакції після знищення чужого антигену проявляє розвиток алергій та автоімунних процесів.

Щоб цього не відбувалося в організмі людини, то я створила добавку дієтичну «Відродження» з біоінформаційною сумісністю прийом якої призводить до активізації системи саморегуляції імунітету організму і результатом є правильна регуляція захисної, регуляторної, регенеративної функцій організму.

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group