home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Оздоровча Програма "Шлях Повернення Здоров'я"

    Автор добавок ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», Яремчук Ніна Іванівна рекомендує для Повернення Здоров'я клітинам організму людини Оздоровчу Програму «Шлях Повернення Здоров'я»  - «Оздоровча Програма призначення спільного прийому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» для самостійної імунної реабілітації з відновлення клітин імунною системою в організмі при ракових та хронічних хворобах».

   Ця Оздоровча Програма «Шлях Повернення Здоров'я» не відноситься до лікувальної медичної сфери, її підставою є природні харчові процеси, що протікають в організмі будь-якої людини. Оздоровча Програма «Шлях Повернення Здоров'я»  використовується в якості самостійного збалансованого оздоровлення без застосування медикаментозних засобів і при проведенні курсу виключає негативні прояви.

   Прийом добавки дієтичної «Відновлення» призводить до відновлення рівня життєдіяльності та рівня функціонування клітин і відновлює нормальне функціонування регуляторної, регенеративної і захисної систем, через активізацію імунологічного нагляду.

   Прийом добавки дієтичної «Відродження» з біоінформаційною сумісністю призводить до активізації системи саморегуляції імунітету організму і результатом є правильна регуляція захисної, регуляторної, регенеративної функцій організму.

 

   Призначення даної Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я».

   Зміна системи природнього харчування частотно-резонансною взаємодією організму з навколишнім середовищем через добавки дієтичні «Відновлення» і «Відродження».

 

   Мета Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я».

   Відновлення правильного рівня життєдіяльності та рівня функціонування клітин організму шляхом активізації імунологічного нагляду та системи саморегуляції імунітету.

 

   Результат призначення Оздоровчої Програми «Шлях Повернення Здоров'я».

  •  Відновлення правильних біоінформаційних, біохімічних, біоенергетичних рівнів життєдіяльності та функціонування клітин організму.
  • Відновлення правильної роботи активності імунологічного нагляду і системи саморегуляції імунітету.
  • Відновлення захисних, регуляторних і регенеративних функцій імунної системи.
  • Звільнення організму від різних захворювань і порушених функцій присутніх у ньому.
  • Уповільнення старіння клітин організму.
  • Адаптація організму до навколишнього середовища.
  • Збільшення життєвої енергії в організмі.

 

   Оздоровча Програма складається з 4 - ох Оздоровчих курсів.

   I-ий курс - Перебудова біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі.

   Перебудова біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі - це створення програм імунними клітинами для правильного контролю над розмноженням і поділом клітин в організмі для комплексного впливу на імунну систему організму, яка полягає у відновленні балансу показників функціональних і кількісних значень імунної системи, і яка викликає швидку і потужну протидію імунної системи для того, щоб хвороба не розвивалася, а зникала.

 

   II-ий курс - Чистка біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі.

   Чистка біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі - це заміна клітин, які мають біоінформаційні ознаки генетичної відмінності на клітини з правильною біоінформаційною генетичною ознакою в організмі.

 

   III-ій курс - Біокорекція  біоінформації,  біоенергії  і  хімічних  елементів  в

організмі.

   Біокорекція біоінформації, біоенергії і хімічних елементів - це поліпшення імунного контрольного процесу розвитку клітин і тканин організму і поправка відхилень від заданої генетичної програми.

 

   IV-ий курс - Стабілізація біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі.

   Стабілізація - це збереження незмінності в індивідуальності і цілісності організму за допомогою постійної активної взаємодії імунологічного нагляду та системи саморегуляції імунітету і взаємодія біологічного годинника в організмі людини в такт з біологічним годинником навколишнього середовища.

 

   I-ий, II-ий, III-ій - Оздоровчі курси складаються з 2-ох циклів:

   1-ий цикл - Реабілітаційний

   2-ий цикл - Відновлювальний

   IV-ий - Оздоровчий курс - Стабілізація.

 

   Реабілітаційний цикл - це повернення клітинам правильного біоінформаційного, біохімічного і біоенергетичного рівнів життєдіяльності та рівнів функціонування клітин, повернення правильного функціонування регуляторної, регенеративної і захисної систем організму в сукупності взаємозв'язаних процесів, що створюють закінчене коло ділення та розмноження клітин протягом вказаного для них проміжку часу в межах генетично запрограмованого апоптозу.

 

   Відновлювальний цикл - це надання клітинам, в яких було порушення біоінформаційного, біохімічного і біоенергетичного рівнів, властивостей нового біоінформаційного, біохімічного і біоенергетичного рівнів з метою їх повторного надання життя в організмі в межах генетично запрограмованого апоптозу.

 

   Всього прийом I-го курсу - Перебудова біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі - 42 дні (6 тижнів).

   1-ий цикл - Реабілітаційний - 35 днів ( 5 тижнів).

   2-ий цикл - Відновлювальний - 7 днів (1 тиждень).

 

   Всього прийом II-го курсу - Чистка біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі - 42 дні ( 6 тижнів).

   1-ий цикл - Реабілітаційний - 35 днів ( 5 тижнів).

   2-ий цикл - Відновлювальний - 7 днів (1 тиждень).

 

   Всього прийом III-го курсу - Біокорекція біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі - 42 дні ( 6 тижнів).

   1-ий цикл - Реабілітаційний - 35 днів ( 5 тижнів).

   2-ий цикл - Відновлювальний - 7 днів (1 тиждень).

 

   Всього прийом IV-го курсу - Стабілізація біоінформації, біоенергії і хімічних елементів в організмі - 42 дні ( 6 тижнів).

 

   Всього прийом «Оздоровча Програма призначення сумісного прийому добавок дієтичних «Відновлення» і «Відродження» для самостійної імунної реабілітації по відновленню клітин імунною системою в організмі при ракових та хронічних захворюваннях» - 5,5 місяців - це 168 днів або 24 тижні.

 

Більш детально дивіться - Відео.

 

 

 

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group