home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 

Наші телефони

Тел./факс

Тел. моб.

Тел. моб.

 

 

+38(0382) 67-43-99

+ 38 066 658 83 43

+ 38 098 381 64 07

 

 Продукція ПП МОЦ «ПІМ» ДД «Відновлення» і ДД «Відродження»
 

 

Добавки дієтичні «Відновлення» і «Відродження»

.

dsc05803_.jpg

 

___11213.jpg

 

Створення ДД «Відновлення» і ДД «Відродження».

Яремчук Ніна Іванівна в приватному підприємстві «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ» розробила і запатентувала спеціальні формули добавок - у 2003 році ДД «Відновлення» і в 2004 році ДД «Відродження». 

Визнаний винаходом України авторський інноваційний метод реабілітації імунітету Яремчук Ніни Іванівни  оздоровлення клітин організму від ракових і хронічних хвороб  - повна протилежність різним методам лікування клітин ракових і хронічних хвороб і  конкретна над ними перевага.

В результаті багаторічних досліджень Яремчук Ніни Іванівни впливу ліків, продуктів і трав на частотно-хвильові параметри людського організму, що мають рівні біоінформаційної, біоенергетичної і біохімічної сумісності Вона підібрала склад природніх компонентів, що мають біоінформаційні, біоенергетичні і біохімічні сумісності з біоінформаційними, біоенергетичними і біохімічними параметрами людського організму.

Визначила, що біоінформація керує біоенергетичними і біохімічними процесами в організмі людини.

Саме з такого складу, біоінформаційно-модулюючим способом, зробила добавки ДД «Відновлення» і ДД «Відродження», які впливають на частотно-хвильові параметри людського організму і відновлюються біоінформаційні рівні життєдіяльності і функціонування клітин, стають активними імунний нагляд і система саморегуляції імунітету людини і відновлюється і регулюється захисна, регуляторна і регенеративна функції організму і власні імунні клітини активізуються, атакують і знищують пухлини і реабілітуються клітини змінені лікуванням хіміотерапією і променевою терапією, імунотерапією, гормонотерапією, а здорові клітини не пошкоджуються.

Виключно добавки у світі діють на відновлення правильного біоінформаційного стану клітин, і це є оздоровлення клітин, тобто повернення здоров'я усім органам і системам в організмі людини, а не їх лікуванням.

В добавках створена повна біоінформаційна, біоенергетична і біохімічна сумісність з усіма клітинами в організмі людини, тому при їх спільному вживанні йде переведення клітин по біоінформаційним клітинним рівням, і коли клітина проходить всі біоінформаційні етапи, тоді вона очищається і працює в гармонії, клітинам повертається здоров'я втрачене ними.

При прийомі добавок перезапис інформації в клітині відбувається тільки під час її ділення. Біоінформація в клітині керує повністю всім біохімічним процесом, а при  біохімічному процесі йде виділення енергії.

Таким чином, коли відновляються біоінформаційні рівні клітин, то наявне йде відновлення і біохімічного і біоенергетичного процесу в поділі клітин, а це є самостійне повернення здоров'я клітинам і знищення ракових клітин і реабілітація клітин з порушеною функцією, тобто хронічних хвороб.  

 

Добавки дієтичні «Відновлення» і «Відродження» не належать до фармакологічних груп.

Згідно патентній реєстрації добавка «Відновлення» значиться як:

«Добавка біологічно активна «Відновлення».

Прийом дієтичної добавки «Відновлення» призводить до відновлення рівня життєдіяльності та рівня функціонування клітин і відновлює нормальне функціонування регуляторної, регенеративної і захисної систем, через активізацію імунологічного нагляду.

 

Згідно патентній реєстрації добавка «Відродження» значиться як:

«Біологічно активна добавка «Відродження».

Прийом дієтичної добавки «Відродження» з біоінформаційної сумісністю призводить до активізації системи саморегуляції імунітету організму і результатом є правильна регулювання захисної, регуляторної, регенеративної функцій організму.

 

Спосіб застосування дієтичних добавок «Відновлення» і «Відродження».

Пероральне, відповідно до інструкції МОЗ України, а також з урахуванням рекомендацій по поточних практичних напрацювань.

 

Особливості застосування.

Внутрішнє пероральне.

Зовнішнє - різні варіанти.

 

Передозування.

 

ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» передозувати неможливо, тому що вони складаються з нешкідливих природних компонентів нейтральною концентрації таких як: розчину натрію хлориду, спирту, розчину колоїдного срібла, екстракту березового гриба (бефунгін), ферменту кави, перцю, концентрату "СЕЛЕН мікро" і дози цих складових компонентів нижче тих доз, які застосовуються в лікувальній практиці. Добавки мають рівень біоінформаційної сумісності і біоінформаційну взаємодію одна з одною і з кров'ю, міжклітинною рідиною і всіма клітинами організму.

Добавки з рівнем біоінформаційної сумісності і дією на біоінформацію клітини не мають насильницького впливу на організм, а це є самостійна зміна клітиною життєдіяльності і функціонування, тому відбувається активність і регуляція  біоінформації в клітині, а не відбувається примусова стимуляція  процесів в клітині так, як при лікуванні клітин.

Так як  добавки з рівнем біоінформаційної сумісності не мають насильницького впливу на організм, то вони сприяють імунній реабілітації організму.

 

 

Побічні явища:

Відсутні повністю.

Чому побічні явища відсутні в ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» повністю?

Тому що в ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» створена біоінформаційна, біоенергетична та біохімічна сумісність з кров'ю і усіма клітинами в організмі людини.

 

Протипоказання:

Ні не має. Ні за віком організму, ні по виду захворювання, ні по тяжкості захворювання.

 

Взаємодія з лікарськими засобами.

У процесі застосування ДД «Відновлення» і ДД «Відродження»:

Приймати можна: з лікуванням хіміотерапією, променевою терапією, гормонотерапією, антибіотиками.

Не приймати. магнітні та електроімпульсні процедури, лікувальні трави та трав'яні настої, гомеопатію, фракцію АСД.

 

Форма випуску:

Стан середовища рідкий.

 

Поставляється:

В  флаконі і упаковці згідно з фасуванням.

 

Умови зберігання та термін придатності.

Для зберігання ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» ніяких особливих умов не потрібно.

Але необхідно забезпечити заходи для збереження якості добавок:

- на весь час зберігання ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» мають бути закупорені;

- готувати добавки до вживання - перед самим вживанням;

- зберігати в упаковці в темному місці, захищеному від прямих сонячних променів;

- зберігати ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» в холодильнику не треба, так як добавки енергонасиченість і холод їм не потрібен.

 

Термін придатності:

Термін придатності встановлений нормативно - один рік з моменту випуску.

 

Право продажу:

Є. МОЗ України Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на добавки:

«Відновлення» № 24890 від 30. 05. 2006 рік

«Відродження» № 24889 від 30. 05. 2006 рік

 

Виробник:

ПП «Міжнародний оздоровчий центр «ПІМ».

 

Місце виготовлення:

Україна, м. Хмельницький, вулиця Кам'янецька, будинок, 94.

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group