home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 

Наші телефони

Тел./факс

Viber.

Тел. моб.

 

 

 

+38(0382) 67-43-99

+ 38 098 381 64 07

+ 38 098 381 64 07

 

 Продукти харчування та їх біоінформаційна сумісність з клітинами організму при ракових хворобах

    Яремчук Ніна Іванівна про біоінформаційну, біоенергетичну, біохімічну сумісність продуктів харчування.

   Прийомом препарата ДДС "Постійний Імунний Модулятор" з біоінформаційною сумісністю з організмом людей відбувається оздоровлення організму шляхом біоінформаційної  імунної реабілітації, то для регенерації  клітин  необхідно, щоб харчування було збалансованим і продукти були сумісні з клітинами організму людини. 

    Продукти харчування є:

- продукти народження;

- продукти перетворення;

- продукти синтезу;

- продукти важкі.

    До продуктів народження відносяться ті продукти, які народжуються із зерна, а це є такі як помідор, огірок, морква, капуста, буряк і т. д.

    До продуктів перетворення відносяться ті продукти, які народжують собі подібних, а це є такі як картопля, пшениця, квасоля, гречка і т. д.

    До продуктів синтезу відносяться ті продукти, які синтезує сам організм а це є такі як молоко, мед, яйця.

    До продуктів важких відносяться продукти - м'ясні.

    Всі ці продукти харчування мають біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну сумісність між собою і з клітинами в організмі людей.

    Також продукти харчування мають різну дію на імунні реакції в організмі:

- одні продукти харчування, які прискорюють імунні реакції в організмі;

- другі продукти харчування, які гальмують імунні реакції в організмі;

- треті продукти харчування, які мають сумісність з діапазоном активності крові людини, і вони не порушують коливання біоінформаційного,  біоенергетичного та біохімічного діапазону крові людини;

- четверті продукти харчування є високоактивні, які виходять за біоінформаційний, біоенергетичний та біохімічний діапазони активності крові  і клітин людини, тому саме ці продукти є харчуванням для пухлинних клітин.

    Коли у людини активні імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, то високоактивні продукти харчування не можуть порушити коливання біоінформаційного, біоенергетичного та біохімічного складу та поля клітин.

    А коли у людини не активні імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, то високоактивні продукти харчування є харчуванням для пухлинних клітин, і саме такі продукти дають активізацію пухлинним клітинам.

    Коли у людини неактивний імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, то  порушується захисний, протиалергійний, протиінфекційний і протипухлинний розділи імунітету, тобто знижується їх вміння контролювати ділення і роботу клітин.

    Протипухлинний розділ імунітету втрачає вміння контролювати ракові клітини, то в організмі, на який діє радіація, різні канцерогени, забруднене навколишнє середовище, нормальні клітини переходять в мутаційні клітини, і вони стають безконтрольними. Якщо такі клітини не контролювати і не знищувати, то з часом вони переходять у стан активності і перероджуються в злоякісну пухлинну клітину, яка буде рости і розмножуватися в організмі, а це вже рак. Ось тому, щоб людина не захворіла цією страшною хворобою, потрібно, щоб її протипухлинний розділ імунітету завжди був активним, а він буде активним тоді, коли в організмі людини стануть активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету,  а їх активність, стимуляцію, регуляцію і стабілізацію можливо відновити тільки прийомом  препарату  ДДС "Постійний Імунний Модулятор" з біоінформаційною сумісністю з організмом людей.

    Злоякісна клітина відрізняється від нормальної клітини тим, що вона по своїй життєдіяльності перевищує нормальну клітину в два рази. Крім того, ракова клітина не піддається дії регуляції гормонів, які виробляє організм. А для того, щоб злоякісна клітина в організмі розвивалася і росла, то їй необхідно високоактивне харчування.

    Я з допомогою приладів перевірила багато різних активних речовин та продуктів харчування, і побачила, що є продукти харчування, які дуже високо активні. Свою дуже високу активність показали такі продукти, як лимон, цибулю, сирі яйця, мед і так далі.

    Чому я їх перевірила?

    Тому що мені їх рекомендували їсти лікарі, дієтологи, і коли я стала працювати над формулами препаратів і з людьми, то виявила, що організм людей, хто хворів раковими захворюванням, вимагав ці активні продукти, і люди їх вживали щодня, один - два лимона з'їдали за один раз, цибулю їли наче яблука. І також мені стали люди говорити, хто хворів раковими захворюваннями, що дуже часто їм рекомендують їсти більше цибулі, лимони з цукром, і я зрозуміла тоді, що ніхто з людей про біоінформаційну, біоенергетичну активність цих продуктів нічого не знає.

    Оскільки, по своєму активному складу, тобто при наявності мікроелементів, вітамінів, такі продукти, як цибуля, часник, лимон дійсно дуже цінні продукти. Але всі мікроелементи також мають свій біоінформаційний, біоенергетичний склад і стан. А ось за біоінформаційним, біоенергетичним складом і  станом ці продукти мають дуже високу біоінформаційну, біоенергетичну активність. І як тільки в організмі з'являється злоякісна клітина, то тоді споживати ці продукти в жодному разі не можна.

    Ось тому людям такі продукти я не призначаю приймати, хто вже має ракове захворювання. А якщо у вас немає ракового захворювання, або ви про нього не знаєте і вам дуже захотілося лимона, цибулі, часнику, сирих яєць, меду, гострих спецій, то з'їжте їх але небагато, ними не захоплюйтеся.

   Я розробила і призначаю  смакові комплекси оздоровчих пакетів продуктів харчування, які мають  біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну сумісність між собою, з кров'ю і клітинами організму людини?

    Оскільки фізичне тіло людини створене з усіх хімічних елементів Землі, то 80% хімічних елементів виробляє сам організм людини, а інші 20% повинні надходити через смакову систему в організм. У раціон людини кожний день повинні входити всі набори хімічних елементів, без яких організм не може нормально існувати. Щоденне надходження хімічних елементів з їжею повинне знаходитися на визначеному рівні. Відносна кількість хімічних елементів щодоби виводиться з організму, оскільки їх зміст перебуває у відносній стійкості, то стільки ж хімічних елементів організм повинен і поповнювати. Всі хімічні елементи життєво необхідні в живому організмі, тому що  кожен з них виконує певну свою біологічну функцію.

    При прийомі препарату ДДС "Постійний Імунний Модулятор" з біоінформаційною сумісністюз організмом людей стають активними, стимулюються, регулюються і стабілізуються імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету і відбувається імунна реабілітація в організмі де знищуються клітини з порушеним генетично запрограмованим апоптозом, а на їх місце синтезуються клітини з правильним генетично запрограмованим апоптозом, то для цього я  підібрала збалансовані продукти харчування для побудови нових клітин з правильним діапазоном біоінформаційної, біоенергетичної і біохімічної сумісності з організмом, тому що наш організм потребує  сумісності.

   ХОЧЕТЕ БУТИ ЗДОРОВІ? ПОВЕРНІТЬ СОБІ ЗДОРОВ'Я  - СТАНЬТЕ ЗДОРОВІ.

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group