home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 

Наші телефони

Тел./факс

Тел. моб.

Тел. моб.

 

 

+38(0382) 67-43-99

+ 38 066 658 83 43

+ 38 098 381 64 07

 

 Продукти харчування та їх біоінформаційна сумісність з клітинами організму при ракових хворобах

При імунної реабілітації організму прийомами дієтичних добавок «Відновлення» і «Відродження» необхідно, щоб харчування було збалансованим, і продукти були сумісні з клітинами організму, так як при прийомі ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» відбувається відновлення клітин. 

 

Під їжею мається на увазі клітковина:

• рослинна;

• жирова.

Продукти діляться:

• продукти, що складаються з ферментної рідини;

• продукти, що складаються з рослинної клітковини і ферментної рідини. Ферментна рідина є міжклітинної рідиною.

Клітковина є:

• фізична - жирова;

• рослинна.

У клітковині знаходиться три види їжі:

1. Клітковина з природною структурою - це або природного або натуральній структурою. Містить у собі зовнішній ферментний сік і напій.

2. Клітковина із зміненою структурою - це пюре, соки з м'якоттю.

3. Напій - присутні мікроелементи.

Клітковина складається з трьох видів:

1. Природна клітковина;

2. Клітковина із зміненою структурою;

3. Напій.

Клітковина із зміненою структурою складається з двох видів:

1. Клітковина із зміненою структурою;

2. Напій.

Напій складається з одного виду:

1. З елементів.

 

Продукти харчування мають різну дію на імунні реакції в організмі:

- одні продукти харчування, які прискорюють імунні реакції в організмі;

- другі продукти харчування, які гальмують імунні реакції в організмі;

- треті продукти харчування, які мають сумісність з діапазоном активності крові людини, і вони не порушують коливання біоінформаційного,  біоенергетичного та біохімічного діапазону крові людини;

- четверті продукти харчування є високоактивні, які виходять за биоинформационный, біоенергетичний та біохімічний діапазон активності крові  і клітин людини, і тому саме ці продукти є харчуванням для пухлинних клітин.

Коли у людини активні імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, то високоактивні продукти харчування не можуть порушити коливання біоінформаційного, біоенергетичного та біохімічного складу та поля клітин.

А коли у людини не активні імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, то високоактивні продукти харчування є харчуванням для пухлинних клітин, і саме такі продукти дають активізацію пухлинним клітинам.

Коли у людини неактивний імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, то  порушується захисний, протиалергійний, протиінфекційний і протипухлинний розділи імунітету, тобто знижується їх вміння контролювати ділення і роботу клітин. Протипухлиний розділ імунітету втрачає вміння контролювати ракові клітини, то в організмі, на який діє радіація, різні канцерогени, забруднене навколишнє середовище, нормальні клітини переходять в мутаційні клітини, і вони стають безконтрольними. Якщо такі клітини не контролювати і не знищувати, то з часом вони переходять у стан активності і перероджуються в злоякісну пухлинну клітину, яка буде рости і розмножуватися в організмі, а це вже рак. Ось тому, щоб людина не захворіла цією страшною хворобою, потрібно, щоб її протипухлинний розділ імунітету завжди був активним, а він буде активним тоді, коли в організмі людини стане активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету,  а їх активність можливо відновити тільки прийомами дієтичних добавок «Відновлення» і «Відродження» .

Злоякісна клітина відрізняється від нормальної клітини тим, що вона по своїй життєдіяльності перевищує нормальну клітину в два рази. Крім того, ракова клітина не піддається дії регуляції гормонів, які виробляє організм. А для того, щоб злоякісна клітина в організмі розвивалася і росла, то їй необхідно високоактивне харчування.

Я з допомогою приладів перевірила багато різних активних речовин та продуктів харчування, і я побачила, що є продукти харчування, які дуже сильно активні. Свою дуже високу активність показали такі продукти, як лимон, цибулю, сирі яйця, мед і так далі.

Чому я їх перевірила?

Тому що мені їх рекомендували їсти, і коли я стала працювати з людьми, то побачила, що організм людей, хто хворів раковими захворюванням, вимагав ці активні продукти, і люди їх вживали щодня, один - два лимона з'їдали за один раз, цибулю їли наче яблука. І також мені стали люди говорити, хто хворів раковими захворюваннями, що дуже часто їм рекомендують їсти більше цибулі, лимони з цукром, і я зрозуміла тоді, що ніхто з людей про біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну активність цих продуктів нічого не знає.

Так, по своєму активному складу, тобто при наявності мікроелементів, вітамінів, такі продукти, як цибуля, часник, лимон дійсно дуже цінні продукти. Але всі мікроелементи також мають свій біоінформаційний, біоенергетичний і біохімічний склад і стан. А ось за біоінформаційним, біоенергетичним і біохімічним складом і  станом ці продукти мають дуже високу біоінформаційну, біоенергетичну і біохімічну активність. І як тільки в організмі з'являється злоякісна клітина, то тоді споживати ці продукти в жодному разі не можна.

Ось тому людям такі продукти я не призначаю приймати, хто вже має ракове захворювання. А якщо у вас немає ракового захворювання, або ви про нього не знаєте і вам дуже захотілося лимона, цибулі, часнику, сирих яєць, меду, гострих спецій, то з'їжте їх але небагато, ними не захоплюйтеся.

При наявності в організмі доброякісних і злоякісних пухлинних процесів і під час призначення прийому Оздоровчої Програми Повернення Здоров'я, яка називається - «Оздоровча Програма призначення спільного вживання дієтичних добавок «Відновлення» і «Відродження» для самостійної імунної реабілітації з відновлення клітин імунної системи в організмі при ракових і хронічних хворобах» і після її прийому, поки повністю не заберуться пухлини, не можна приймати високоактивні продукти харчування. Їх перелік я даю у розділі ІІ - Оздоровчої Програми Повернення Здоров'я  «Призначення додаткового прийому води та продуктів харчування при спільному прийомі ДД «Відновлення» і ДД «Відродження». В цьому розділі я розробила і призначаю  смакові комплекси оздоровчих пакетів продуктів харчування, які мають сумісність біоінформаційну, біенергетичну і біохімічну між собою і з кров'ю і клітинами організму людини.

Чому я призначаю  смакові комплекси оздоровчих пакетів продуктів харчування, які мають сумісність біоінформаційну, біенергетичну і біохімічну між собою і з кров'ю і клітинами організму людини?

Тому що фізичне тіло людини створене з усіх хімічних елементів Землі, то 80% хімічних елементів виробляє сам організм, а інші 20% повинні надходити через смакову систему в організм. У раціон людини кожний день повинні входити всі набори хімічних елементів, без яких організм не може нормально існувати. Щоденне надходження хімічних елементів з їжею повинне знаходитися на визначеному рівні. Відносна кількість хімічних елементів щодоби виводиться з організму, оскільки їх зміст перебуває у відносній стійкості, то стільки ж хімічних елементів організм повинен і поповнювати. Всі хімічні елементи життєво необхідні в живому організмі, тому що  кожен з них виконує певну свою біологічну функцію. А так як  при прийомі ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» стають активними імунологічний нагляд і система саморегуляції імунітету, і відбувається імунна реабілітація в організмі, і знищуються клітини з порушеним генетично запрограмованим апоптозом, а синтезуються клітини з правильним генетично запрограмованим апоптозом, то для цього, щоб відновити клітини з правильним генетично запрограмованим апоптозом, необхідно правильно підібрати збалансовані продукти харчування для побудови нових клітин з правильним діапазоном, тому що наш організм потребує біоінформаційної, біоенергетичної і біохімічної сумісності.


 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group