home e-mail sitemap
PIM logo
Приватне
підприємство

"Міжнародний
Оздоровчий
Центр "ПІМ"
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 
shadow
 Чому ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» не є ліками

Перше. В ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» створена повна біоінформаційна сумісність з кров'ю і усіма клітинами організму людини, і тому відбувається активізація інформації в клітині, і клітина самостійно змінює і регулює свої функції в своїх параметрах. Для цієї дії, як транспортера інформації, Ніна Іванівна використовувала носії, що складаються з наступних компонентів: розчин натрію хлориду, спирту, розчину колоїдного срібла, екстракту березового гриба, ферменту кави, перцю, концентрату «СЕЛЕН мікро»,

Друге. В ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» створена біохімічна сумісність з кров'ю і клітинами організму людини, і вони складаються з нешкідливих природних компонентів нейтральною концентрації, таких як: розчин натрію хлориду, спирту, розчину колоїдного срібла, екстракту березового гриба, ферменту каву, перцю, концентрату «СЕЛЕН мікро», а вони не є хімічно синтезованими речовинами насильницького впливу на організм, і дози цих складових компонентів нижче тих доз, які застосовуються в лікувальній практиці. Ось тому добавки за біохімічним складом не можуть бути ліками і не можуть мати побічні дії, і вони абсолютно нешкідливі для організму.

Третє. В ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» створена повна енергетична сумісність з кров'ю і усіма клітинами організму людини. У кожної людини є енергетичний захист, а це є життя всіх клітин, і складається цей захист з двох оболонок. Одна оболонка йде за годинниковою стрілкою, а інша проти годинникової стрілки. Якщо у людини є захворювання, то на енергетичних оболонках з'являються місця з енергетичним дисбалансом. При прийомі ДД «Відновлення» і ДД «Відродження» відновлюється циркуляція життєвої енергії для всіх клітин організму, і тому забирається енергетичний дисбаланс клітин.

 

 
 
 
© 2007-2008 Частное предприятие Международный оздоровительный центр “ПИМ” designed by
MassMedia Group